Aktuality

Jak pohodlně cestovat letadlem

03.09.2018

Ti z nás, kteří létají pravidelně i ti, pro které je to stále sváteční zážitek, se před cestou často zamýšlí nad tím, jaká zdravotní rizika jim mohou hrozit. Podívejme se tedy blíže na doporučení, které se při cestách letadlem týkají pacientů s alergií a na přípravky z našeho obchodu, které by mohly alergikům cestování letadlem ulehčit.

Více informací

Koupaní ve vodě plné sinic

24.07.2018

Léto v plném proudu a sinice na vzestupu... Znečištěnou vodu můžete poznat velice snadno sami. Jak správně postupovat v případě výskytu sinic a jak je poznat se dozvíte v našem článku.

Více informací

Křepelčí vajíčka ruku v ruce s tradiční čínskou medicínou

26.06.2018

Zatímco nám blízký „západní“ svět se ubírá směrem diagnóza, léčba příčiny onemocnění (alergenová vakcinace) a úlevová medikace, „východní“ směr, kam patří i tradiční čínská medicína, zkoumá celkový zdravotní i duševní stav pacienta, upravuje jeho stravování, pitný režim, ve větší míře používá bylinky, cvičení, akupunkturu a meditaci.

Více informací

Přečtěte si zajímavý článek jak na pyl

09.05.2018

Také máte pocit, že je letos příroda k alergikům mimořádně nepřívětivá? Nejste sami, kdo si to myslí. Na „ alergické“ projevy si stěžují dokonce i „nealergici“ a často se mylně domnívají, že u nich alergie právě propukla.

Více informací

K nákupu kosmetiky NAFIGATE rozdáváme sérum ZDARMA

20.04.2018

S jarem přichází nejedna starost... Nepřidělávejte si vrásky s jarními alergiemi. Dopřejte si vyhlazující sérum NAFIGATE v hodnotě 525 Kč, které od nás dostanete ZDARMA ke každé objednávce kosmetiky NAFIGATE nad 999 Kč.

Více informací

Pylový kalendář na rok 2018 ke stažení

09.04.2018

Abychom vám usnadnili orientaci, kdy začíná pylová sezóna jednotlivých bylin, dřevin a trav, připravili jsme přehledný pylový kalendář ke stažení, který si můžete vylepit třeba na vchodové dveře.

Více informací

Nakupte u nás a my vám dáme 100 Kč na další nákup!

03.04.2018

Pokud nakoupíte v našem internetovém obchodě ObchodProAlergiky.cz do 30. 6. 2018, přidáme vám k nákupu dárkový poukaz v hodnotě 100 Kč na nákupu zboží v našem e-shopu. Poukaz hledejte v krabici s vaší objednávkou :-)

Více informací

Na našich internetových stránkách jsme upekli internetové sušenky - soubory COOKIES. K jídlu zrovna moc nejsou, ale zkvalitní Vaše nakupování... Rozumím »