Aktuality

Bříza - léčivý strom, ne pouze příčina jarních alergií

23.04.2019

Čekárny lékařů alergologů se budou rychle plnit, pacienti si znovu po dlouhé zimě připomenou základní kroky v boji se svojí alergií a na břízu se opět snesou nářky trpících pacientů.

Více informací

Jak pohodlně cestovat letadlem

06.02.2019

Ti z nás, kteří létají pravidelně i ti, pro které je to stále sváteční zážitek, se před cestou často zamýšlí nad tím, jaká zdravotní rizika jim mohou hrozit. Podívejme se tedy blíže na doporučení, které se při cestách letadlem týkají pacientů s alergií a na přípravky z našeho obchodu, které by mohly alergikům cestování letadlem ulehčit.

Více informací

Léková alergie

29.01.2019

Léková alergie neboli přecitlivělost, je nepřiměřená reakce organismu na určitý druh léčiva, kterou může spustit i minimální množství podaného léku a která může vzniknout kdykoliv v průběhu života.

Více informací

Rozdáváme StopAlerg...

04.12.2018

Nakupte za více než 1 000 Kč a my Vám dáme přípravek StopAlerg v hodnotě 495 Kč ZDARMA. Stačí nakoupit do 31. 12. 2018 v našem internetovém obchodě obchodproalergiky.cz a my vám přibalíme k objednávce 1ks přípravku StopAlerg.

Více informací

Vánoční expedice objednávek + otevírací doba mezi svátky

01.12.2018

Abyste měli jistotu, že vám budou vaše objednávky doručeny do Vánoc, doporučujeme objednat zboží nejpozději do úterý 18. 12. 2018 do 14 hod. Osobní vyzvednutí objednávek je možné do 21. 12. 2018 do 15 hod.

Více informací

Koupaní ve vodě plné sinic

24.07.2018

Léto v plném proudu a sinice na vzestupu... Znečištěnou vodu můžete poznat velice snadno sami. Jak správně postupovat v případě výskytu sinic a jak je poznat se dozvíte v našem článku.

Více informací

Křepelčí vajíčka ruku v ruce s tradiční čínskou medicínou

26.06.2018

Zatímco nám blízký „západní“ svět se ubírá směrem diagnóza, léčba příčiny onemocnění (alergenová vakcinace) a úlevová medikace, „východní“ směr, kam patří i tradiční čínská medicína, zkoumá celkový zdravotní i duševní stav pacienta, upravuje jeho stravování, pitný režim, ve větší míře používá bylinky, cvičení, akupunkturu a meditaci.

Více informací

Na našich internetových stránkách jsme upekli internetové sušenky - soubory COOKIES. K jídlu zrovna moc nejsou, ale zkvalitní Vaše nakupování... Rozumím »