Aktuální stav — roušky, respirátory, nákrčníky

Společnost Pardam s. r. o. bude mít k dispozici další várku respirátorů BreathSafe v 10. týdnu. Zákazníky, kteří by si rádi respirátory předobjednali, budeme s předstihem mailem informovat o tom, kdy a v kolik hodin budou respirátory naskladněny na e-shop.

Aktualizováno 24. 2. 2020 - 11:34

Množí se dotazy na možnost předobjednávek nanovlákenných respirátorů společnosti Pardam a ústenek společnosti Respilon.

Společnost Pardam s. r. o. bude mít k dispozici další várku respirátorů BreathSafe v 10. týdnu. 

Podívat se na respirátor BreaSAFE >>

 

Dle posledních informací od výrobce nebudou ústenky aní nákrčníky Respilon v dohledné době k dostání.

Z logistického hlediska nemůžeme evidovat individuální předobjednávky mailem a telefonem, nicméně se budeme snažit vás přednostně informovat. Rovněž neznáme velikost dodávky, kterou od společnosti Pardam obdržíme.

Děkujeme za pochopení.

Mezitím doporučujeme používat bariérovou nosní slizniční ochranu Nasaleze.

Podívat se na sprej Nasaleze Protect >>

Tento přípravek je možno zakoupit i v lékárnách.

Nasaleze se aplikuje 3 - 4x denně a vytváří na nosní sliznici, kudy přechází do těla nejvíce virů, neprostupnou bariéru. Je vhodný i pro malé děti a těhotné. Více na www.nasaleze.eu

 

Nejčastější dotazy a odpovědi

Jsou ústenky na více použití?

Ne, ústenky jsou jednorázové.

Jsou respirátory BreaSAFE na více použití?

Respirátory BreaSAFE lze používat přibližně 1 - 2 týdny. Vysoce prodyšné nanovlákenné respirátory z firmy Pardam s. r. o. jsou vhodné pro opakované a dlouhodobé použití. Mikroorganismy včetně virů a bakterií, které se zachytí v nanovlákenném filtru, díky použitým nanočásticím stříbra v krátkém čase zahynou. Proto uživatelé mohou respirátor používat opakovaně a přečkat s ním ve zdraví a v pohodě i případnou epidemii závažného respiračního onemocnění.

Jak zjistím vhodnou velikost roušky Respimask?

V detailu produktu najdete rozměry jak pro velikost M, L a dětských roušek. 

Jak je to s velikostmi respirátorů BreaSAFE od firmy Pardam?

Respirátory BreaSAFE jsou pouze v jedné velikosti pro dospělé nebo větší děti. Pro malé děti nemusí dobře sedět na obličeji.

Které produkty mají filtrační účinnost FFP3?

Tato filtrační účinnost se udává pouze u respirátorů, má ji proto respirátor BreaSafe.

Je lepší BreaSafe nebo BreaSafe Active Carbon proti koronaviru?

Oba typy jsou stejně účinné.

Jak dlouho vydrží sprej Nasaleze?

Balení 800 mg odpovídá přibližně 200 aplikacím, což vystačí na 1 až 2 měsíce při každodenním užívání. Neobsahuje žádná léčiva, pouze
přírodní složky.

Kdy a jak často Nasaleze aplikovat?

Nasaleze Protect je doporučováno používat 3x denně během období viróz a chřipek, nicméně dávka může být snížena i zvýšena v závislosti na pravděpodobnosti výskytu choroboplodných zárodků v bezprostředním okolí. Již jste onemocněli? Je zdokumentováno, že pokud se Nasaleze Protect začne užívat od prvního dne nachlazení, snižuje dobu jeho trvání. Celistvá gelová bariéra, která je pro účinek klíčová, je potřeba obnovovat po každém vysmrkání, či silném kýchnutí. Abyste dosáhli co nejlepšího účinku, udržujte neustále efektivní bariéru ve svém nose, zvláště pokud jste vystaveni pravděpodobné vyšší koncentraci choroboplodných zárodků - ve školách, nemocnicích, veřejné dopravě, sportovních a společenských akcích.

Příbalový leták Nasaleze Protect ke stažení >>

 

Ondřej - ObchodProAlergiky.cz

P. S. Momentálně jsme zahlceni objednávkami, písemnými a telefonickými dotazy, proto mějte prosím strpení. Děláme vše co je v našich silách. Děkuji za pochopení.

 

 

Na našich internetových stránkách jsme upekli internetové sušenky - soubory COOKIES. K jídlu zrovna moc nejsou, ale zkvalitní Vaše nakupování... Rozumím »