Bezúdržbové nanočističky vzduchu nově v naší nabídce

V naší nabídce nyní najdete nanočističky vzduchu Nanoaircleaner od českého výrobce firmy Retap s. r. o. Nová generace čištění vzduchu pomocí fotoaktivního nanofiltru, který je předmětem patentové ochrany.

Nanočistička vzduchu s unikátním systémem likvidace zdraví škodlivých látek mezi které patří např. bakterie, viry, plísně, mikroskopický prach (tzv. nanovelikosti), formaldehyd, toluen, ftaláty.

Systém fotokatalýzy na bázi UVA záření působním na TiO², Zn, Ag je znám ve světě již více jak 30 let s různým využíváním a patentovaný systém firmy RETAP s. r. o. je v současné době jedinečný a cíleně zaměřený na zdravé prostředí v obytných místnostech.

Tento jev využívá působení UVA záření na speciální vrstvu oxidu titanu, který je pevně uchycen na hliníkové lamely. Přiváděním vzduchu do soustavy lamel s ozářením UVA světlem dochází k fotokatalýze, při které jsou látky pevné - tj. viry, bakterie, plísně a plynné látky – formaldehyd, toluen, oxidy dusíku rozkládány na kysličník uhličitý CO² a vodu bez nutnosti jakýchkoliv jiných filtrů.

Podívejte se na nabídku variant nanočističek Nanoaircleaner ZDE >>

Nechcete přijít o další zajímavé články na téma zdraví? Přidejte se k nám a už Vám žádná novinka neunikne.

Přidat se k nám >>

 
 

Na našich internetových stránkách jsme upekli internetové sušenky - soubory COOKIES. K jídlu zrovna moc nejsou, ale zkvalitní Vaše nakupování... Rozumím »