Vánoční dárek pro alergika - Nasaleze, Sinus Rinse, StopALERG - kompletní ochrana při alergii

Kompletní sada zdravotnických přípravků, která vám pomůže jako obrana, prevence a úleva při alergii. Nosní sprej Nasaleze působí jako bariéra proti vzdušným alergenům. Proplach nosu Sinus Rinse pomáhá vyčistit nosní dutiny od alergenů. Tablety StopALERG z křepelčích vajec zabraňují vyplavování histaminu do organismu a zmírňují tak alergickou reakci.

  • DOPORUčUJEME
  • AKCE
  • NOVINKA

Maloobchodní cena: 1 493 Kč, ušetříte 503 Kč (33,69%)

990 Kč s DPH

Cena za více než 5ks
Na dotaz

ks
Sklad ks
více než 5 ks

Nabídka pro více než 5ks


Zdravotnické přípravky na obranu, prevenci a úlevu při senné rýmě, alergii na pyl, prach nebo zvířecí chlupy.

Přírodní nosní sprej Nasaleze vytvoří ochrannou bariéru proti alergenům na nosní sliznici. Tento klinicky testovaný přípravek bez známých vedlejších účinků účinně brání projevům alergií na všechny vzduchem přenášené alergeny. Řeší příčinu vzniku alergické rýmy a nikoliv až její příznaky. Účinek se projevuje během několika minut a působí po celé hodiny. Používejte minimálně 3x denně a ochrannou bariéru obnovujte po každém vysmrkání, aby byla zajištěna celistvá ochranná bariéra.

Proplach nosu Sinus Rinse (balení 60 izotonických sáčků + láhev 240 ml na proplach nosu) pomáhá vypláchnout nadbytečný hlen, ale i alergeny, které způsobují podráždění na nosní sliznici (pyly, částečky prachu, bakterie, polutanty) a zmírní tak zánět sliznice.

Žvýkací tablety StopALERG s obsahem prášku z křepelčích vajec jsou vhodné při projevu alergické reakce. Prášek z křepelčích vajec obsahuje ovomukoidy, které mají schopnost vázat serinovou proteázu zvanou trypsín, který je zodpovědný za chemické procesy vznikající při alergické reakci. Zároveň zabraňuje vyplavování histaminu do organismu a následnému rozvoji alergické reakce.

Pro podrobné informace k jednotlivým přípravkům klikněte na produkt:

Nosní bariérový sprej - Nasaleze Allergy 800 mg >>

Proplach nosu Sinus Rinse, Izotonický, láhev + 60 sáčků - NeilMed >>

Prášky na alergii StopALERG - Hedelab >>

NeilMed

Společnost NeilMed, patří mezi největší výrobce a dodavatele nosních zvlhčovacích přípravků na bázi soli na světě. Vlajkovou lodí jsou produkty NeilMed Sinus Rinse.

Posláním společnosti je bezpečnost, dostupnost a efektivnost jejich produktů, které pečují o miliony lidí na celém světě. Jsme rádi, že Vám můžeme produkty této společnosti nabídnout i u nás v České republice.

Podívat se na stránky výrobce >>

Doprava nad 1 500 Kč
ZDARMA

Způsoby dopravy

Všechno zboží
SKLADEM

Mrknout na sklad

Jsme EKOLOGICKÁ
firma

Zjistit více

Na našich internetových stránkách jsme upekli internetové sušenky - soubory COOKIES. K jídlu zrovna moc nejsou, ale zkvalitní Vaše nakupování... Rozumím »