Earfoams Sleeep 2.0, náhradní polštářky ke špuntům do uší, standard, 8 ks - Flare

Náhradní polštářky pro novou řadu špuntů do uší Flare Sleeep. Po rozsáhlém testování a zpětné vazbě od zákazníků byl zjednodušen rozsah velikostí na standardní a velkou. Ve společnosti Flare jsou přesvědčení, že jejich přepracované koncovky budou vyhovovat všem uživatelům.

  • NOVINKA
272 Kč s DPH
ks
Sklad ks
2 ks

Náhradní polštářky pro novou řadu špuntů do uší Flare Sleeep. Po rozsáhlém testování a zpětné vazbě od zákazníků byl zjednodušen rozsah velikostí na standardní a velkou. Ve společnosti Flare jsou přesvědčení, že jejich přepracované koncovky budou vyhovovat všem uživatelům. 

  • standardní a velká velikost
  • hypoalergenní
  • dokonale blokují malé mezery

Podívat se na špunty na spaní

Tvar

Tyto sférické hypoalergenní polštářky dokonale blokují malé mezery v uchu ve srovnání s tradičními kuželovitými špunty do uší.

Kompatibilita

Earfoams jsou navrženy pro použití s nejnovějšími modely špuntů do uší od společnosti Flare. Jedná se o Flare Sleeep® Čiré, Flare Sleeep® Čiré Dual, Flare Sleeep® Aluminium 2.0 Dual, Flare Sleeep® Pro Titanium 2.0 Dual. Při nasazování koncovek se vždy ujistěte, že mezi spodní částí polštářku a stopkou není žádná mezera. Díky tomu budou mít špunty lepší a bezpečnější těsnění, když si je dáte do uší.

Polštářky neobsahují latex.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství, Náhradní polštářky na špunty do uší
Druh: Náhradní polštářky
Materiál: Paměťová pěna, Pevný silikon
Rozměry (průměr): Standardní 11mm, velké 12mm
Země původu: Anglie
Certifikace: BS EN 352-2-2002

Flare

Společnost Flare byla založena roku 2010 britským vynálezcem Davies Robertsem, který v té době trávil čas výrobou zvukových zařízení a vylepšováním reproduktorů. Jeho velkou inovací a posláním bylo minimalizovat všechny typy zkreslení ve všech zvukových zařízeních. Věřil, že čím méně zkreslení, tím lepší je spojení s hudbou.

Společnost Flare byla založena roku 2010 britským vynálezcem Davies Robertsem, který v té době trávil čas výrobou zvukových zařízení a vylepšováním reproduktorů. Jeho velkou inovací a posláním bylo minimalizovat všechny typy zkreslení ve všech zvukových zařízeních. Věřil, že čím méně zkreslení, tím lepší je spojení s hudbou.

Z vlastních zkušeností s živými vystoupeními v hudebním průmyslu se společnost naučila a pochopila nedostatky s tradičním přístupem k výrobě reproduktorů a vyvinula patentovou technologii, která vytváří čistý zvuk v jakémkoliv zařízení produkující zvuk.

Ve společnosti věřili, že jejich technologie může být miniaturizována. V roce 2015 přišli na trh s prvními sluchátky díky kampani v crowdfunding. Úspěch kampaně posunul společnost kupředu. Brzy na to přišly chrániče sluchu Isolate®, které vybraly v kampani crowdfunding více než 2 miliony liber. Nyní mají celý arzenál audio výrobků, které získaly ocenění od vysoce respektovaných profesionálů a umělců jako Tony Visconti (producent, vítěz ocenění Grammy, David Bowie, T-Rex), Julian Lennon, James Rhodes (klasický klavírista), Fran Healy (Travis).

Nyní společnost prodává svoje chrániče sluchu a sluchátka do více než 170 zemí. Flare vyrostla z malého tříčlenného týmu, který pracoval v garáži na zahradě do společnosti s 26 členy a sídlem na jižním pobřeží.

Doprava nad 2 500 Kč
ZDARMA

Způsoby dopravy

Všechno zboží
SKLADEM

Mrknout na sklad

Jsme EKOLOGICKÁ
firma

Zjistit více