Láhev na vodu Closca, šedá-modrá, 420 ml + 4hydro, rehydratační nápoj, doplněk stravy, 10 sáčků - SolutiONline

Designová a rehydratační lahůdka v podobě láhve na vodu Closca a doplňku stravy 4hydro ve formě prášku s minerálními látkami, vitamínem C a Hlívou ústřičnou. Ideální spojení dvou špičkových produktů, které vás nenechají na "suchu". Láhev je vyrobená z odolného borosilikátového skla, které neabsorbuje pachy a aroma. Láhev se výborně čistí, díky spodnímu uzávěru. Díky silikonovému popruhu lze snadno připevnit na batoh, tašku, kočárek nebo kolo. 4hydro přispívá ke správné hladině vody a elektrolytů v těle ztracených v důsledku zvracení, průjmu, silného pocení, intenzivního cvičení a nadměrné konzumace alkoholu. Vitamin C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. Hořčík přispívá k elektrolytické rovnováze.

1 050 Kč s DPH
ks
Sklad ks
1 ks

Láhev Closcareddot design award

Hands free láhev

Noste lahvičku na sobě namísto nošení v ruce. Unikátní systém s patentovanou ochranou od firmy Closca.

Láhev Closca použití

Duální uzávěr

Duální uzávěr umožňuje přidat led, ovoce, čaje a také snadné a bezproblémové čištění. Jediný způsob, jak si láhev zcela vyčistit. Dosažení nepřístupných oblastí lahví jediným víčkem. Kvalitní těsnění v obou uzávěrech, aby nedošlo k úniku nápoje.

Sklo z borosilikátu

Bez BPA, vyrobené z nejtvrdšího skla určeného na nápoje. Udrží láhev čistou a bez zápachu. Jediný materiál, který do vody nepřidává chuť ani zápach. A samozřejmě je bez BPA a recyklovatelný.

Closca láhev - video

Příjemný náústek

Navržen s měkkým zaobleným náustkem, který vytváří intimní zážitek z pití.

Kreativní příslušenství

Sítko (infuzor) vám umožní přidat do nápojů kreativitu. Můžete ho umístit na dno láhve a vytvořit tak jedinečné studené i teplé nápoje. Různé barvy uzávěrů vám umožní přizpůsobit styl lahví. Sítko i uzávěry se prodávají samostatně.

Láhev Closca sítko

Voda pro každého

Aplikace Closca Water vám pomůže najít nejbližší doplňovací body. NFC ve spodním víčku ji otevře přímo ve smartphonu. Nemusíte nosit hodně vody s sebou, můžete svou láhev naplnit všude pomocí aplikace Closca Water.

V kombinaci s přípravkem 4hydro budete efektivně předcházet dehydrataci.

Closca láhev a 4hydro na dehydrataci

 

10 % z prodeje lahví Closca je věnováno nevládním organizacím bojujícím proti globálnímu oteplování.

Unikátní silikonový popruh

Silikonový popruh (26 mm - 40 mm.) Vám umožňuje připevnit láhev kamkoli budete chtít, tašku, kufr, kočárek nebo dokonce na kolo.

… … … … … … … … … … … … … … … … … …

Přípravek 4hydro

Ideální na doplnění tekutin při sportu

Pokud vás trápí křeče při sportu nebo nezvládáte doplňovat tekutiny při sportu nebo jiných aktivitách, je tu pro vás nápoj 4hydro. Stačí vypít přípravek 4hydro a pomůžete vašemu tělu doplnit rychle tekutiny, minerály, elektrolyty a také energii. Hlíva ústřičná pomáhá regenerovat a posilovat imunitu.

Vyměňte cukrem přeplněné sportovní nápoje, za tuto práškovou směs elektrolytů bez ochucovadel. Vysoký obsah cukru, není tím nejsprávnějším řešením.

Obsahuje Hlívu ústřičnou, Vitamín C, minerály!

4hydro přípravek na dehydrataci

 

Parádní pomocník na kocovinu

Doplňujete tekutiny (bez alkoholu) při konzumaci alkoholických nápojů? Pokud nestíhate jako většina z nás, 4hydro vám pomůže s ranními kocovinami. Doporučujeme vypít přípravek 4hydro již během konzumace alkoholu a hlavně před spánkem (po konzumaci alkoholu)! Vyzkoušejte a nechte se překvapit výsledkem při ranním probuzení. Pokud byl ovšem večírek velkého ražení, nepomůže ani 4 hydro :-) 

Zvracení a průjem

Při zvracení a průjmu je velké riziko dehydratace jak u dospělích tak u dětí. Dehydrataci lze zmírnit popíjením malého množtví roztoku elektrolytů, jako je 4hydro.

Cestování

Během dlouhých cest dochází často k dehydrataci organismu, obzvlášť v tropických oblastech nebo při delších letech. Ve spojení s horkem a třeba i alkoholem se tělo velice rychle dehydratuje. Nezapomínejte doplňovat tekutiny!

4hydro solutionline doplněk stravy cestování

 

Alkohol a dehydratace

Dehydratace je velice častá po nadměrnější konzumaci alkoholu. Pokud máte sucho v ústech, cítíte únavu nebo bolesti hlavy, tak vás s největší pravděpodobností trápí nedostatek tekutin. Obyčejná voda někdy nemusí stačit. Rehydratační roztok může být účinější a může vám pomoci se rychleji postavit na nohy.

 

4hydro solutionline doplněk stravy alkohol

 

Těhotenství a kojení

Běhěm mateřství mají matky zcela jiné starosti a mnohdy zapomínají, že by měly dodržovat správný pitný režim. Velice brzy se tak může dostavit únava a tělo se necítí ve své kůži. 

Děti a kojenci

Pokud děti trápí onemocnění, jsou vystaveni vyššímu riziku dehydratace než dospělí. Proto je dobré rozpoznat včas příznaky dehydratace a snažit se jí předcházet.

4hydro solutionline doplněk stravy pro děti

Senioři

Nejen, že senioři běžně zapomínají, ale dokonce mnohdy nereagují na signály jejich těla, které již nemusí díky méně fungujícímu žiznivému reflexu dostatečné. U seniorů je obzvláště v horkých letních dnech zvýšené riziko dehydratace.

Prohlédnout příbalový leták >>

4hydro — přípravek na rehydrataci — více informací >>

Forma Nápoj

4hydro

Jsme nadšenci a inovátoři. Máme za sebou bohaté zkušenosti se zdravotnickými prostředky, které exkluzivně zastupujeme a distribuujeme v Čechách i na Slovensku. Jelikož jsme na trhu nenašli fungující a chutný přípravek na doplnění tekutin, využili jsme našich kontaktů, známostí a zkušeností a pustili se do toho. Vývoj nebyl snadný a rychlý jak jsme čekali. Stále jsme objevovali nové možnosti a informace, které jsme využívali k neustálému zdokonalování přípravku 4hydro.

Doprava nad 2 500 Kč
ZDARMA

Způsoby dopravy

Všechno zboží
SKLADEM

Mrknout na sklad

Jsme EKOLOGICKÁ
firma

Zjistit více