Sirup DroomSap na pomoc se spánkem, 100ml - Dromenwinkel

Sirup DroomSap je výrobek, který dokáže stimulovat kvalitní noční odpočinek. V jeho základě je přírodní med, 7 ekologicky pěstovaných bylin a velmi nízká dávka antihistaminického léčiva doxylamin (0,326%). Tato kombinace pomáhá stimulovat připravenost ke spánku.

  • DOPORUčUJEME
475 Kč s DPH
ks
Sklad ks
30 ks

Jedná se o sirup složený ze 17% přírodního medu, 7 ekologicky pěstovaných bylin a velmi nízké dávky doxylaminu (3,26mg/ml), což je antihistaminikum se sedativním (navozujícím spánek) účinkem. A právě tato jedinečná kombinace pomáhá stimulovat proces usínání a spánku.

Tento unikátní sirup nejvyšší kvality je vyráběný v Nizozemsku, kde už se téměř 10 let těší velké oblíbenosti.

Každá složka v sirupu DroomSap má uklidňující účinek na tělo i mysl. DroomSap byl vyvinut z fytoterapie (bylinářství). Se základem přírodního včelího medu a ekologicky pěstovaných bylin v kombinaci s antihistaminem doxylamin (3,26mg/ml) je DroomSap jedinečný svým složením a účinkem.

DroomSap je skutečným hitem na trhu spaní a již pomohl tisícům lidí znovu se dobře vyspat.

DroomSap pomáhá usnadnit:

  • usínání
  • spaní po celou noc
  • problémy se spánkem, které mohou být způsobeny: střevními potížemi, duševními problémy, menopauzou, syndromem vyhoření. Dále může pomoci při nespavosti způsobené nepravidelnými posuny v zaměstnání či zpožděním letů.

Vedlejší účinky u tohoto typu léků se liší v incidenci a závažnosti u každého uživatele, ale obvykle jsou minimální a dočasné. Při použití vyšší než doporučené dávky se mohou objevit následující nežádoucí účinky: závratě, ospalost, problémy s koordinací, bolest hlavy, sucho v ústech a krku, zácpy, zadržování moči a rozšiřování zornice.

Dávkování 

Dospělí a děti od 12 let: jedna dávka 2 ml, užití do 1 hodiny před ulehnutím do postele.

Upozornění 

Nevhodné pro děti do 12 let, těhotné ženy a kojící ženy.

Diabetici by měli vzít v úvahu, že DroomSap obsahuje med a cukr.

DroomSap neobsahuje lepek (oves je bezlepková obilovina).

Nepoužívejte DroomSap, pokud máte prokázanou alergii na doxylamin nebo když se objeví jakákoliv citlivost na doxylamin nebo na kteroukoli složku ve výrobku. Dále byste neměli používat DroomSap bez konzultace s lékařem, a to v případě: akutního astmatu, epilepsie, glaukomu, novotvaru dřeně nadledvin, prostatomegálie, v akutní fázi intoxikace alkoholem, současného užívání léků na spánek nebo bolest,  nebo při užívání MOA antidepresiv.

DroomSap lze  použít pouze pod dohledem lékaře v případě: omezené funkce ledvin, poškození srdce, vysokého krevního tlaku, chronické bronchitidy a astma, refluxní ezofagitidy.

Příbalový leták DroomSap ke stažení >>

 

Forma Sirup

Dromenwinkel

Dromenwinkel je belgická společnost sídlící v Bruselu, která se za posledních pár let rozrostla na trh do Kanady a USA a my máme možnost, jako jedni z prvních v Evropě, jejich skvělý produkt pro zajištění kvalitního spánku nabídnout i vám.

Dromenwinkel je belgická společnost sídlící v Bruselu, která se za posledních pár let rozrostla na trh do Kanady a USA a my máme možnost, jako jedni z prvních v Evropě, jejich skvělý produkt pro zajištění kvalitního spánku nabídnout i vám. Společnost si velmi zakládá na ochraně životního prostředí a na zanechání co nejmenší ekologické stopy v rámci jejího výrobního řetězce a balení produktu s využitím organických bylinek a medu. Pokud hledáte pomůcku pro lepší a zdravější spánek, který vám dodá energii začít den svěží a odpočatí, Dromenwinkel a jeho „Dream Juice“ na přírodní bázi vám to zajistí.

Podobné produkty v nabídce

Doprava nad 2 500 Kč
ZDARMA

Způsoby dopravy

Všechno zboží
SKLADEM

Mrknout na sklad

Jsme EKOLOGICKÁ
firma

Zjistit více