Antivirový nákrčník R-SHIELD, Charity Jam, bílá - Respilon

Pokud se chcete chránit před smogem, alergeny, infekcemi a ještě k tomu vypadat skvěle, pak není jiná volba než nákrčník s integrovanou rouškou Respilon. Rouška obsahuje unikátní filtr tvořený z nanovláken a zajišťuje tak bezkonkurenční ochranu dýchacích cest během smogové situace, chřipkové epidemie nebo při zvýšeném výskytu pylů. S tímto nákrčníkem můžete zabránit až 99,9 % nebezpečných a vzduchem přenášených částic a mikroorganismů.

  • DOPORUčUJEME

Maloobchodní cena: 750 Kč, ušetříte 60 Kč (8%)

690 Kč s DPH

Cena za více než 5ks
Na dotaz

Charity Jam - bílá momentálně vyprodáno
Aktuální dostupnost: Na dotaz

Nabídka pro více než 5ks


Tento speciální nákrčník z nanovláken zachytí 99,9 % všech nebezpečných vzdušných částic a mikroorganismů. Chrání uživatele před viry, smogem, alergeny, chřipkoubakteriemi, prachem, pylem, spory plísní a je perfektně prodyšný.

Koupí této edice nákrčníku RESPILON přispějete na dobrou věc. Z každého prodaného šátku s tímto designem darujeme Charity Jam 20 Kč!

Aby byla zajištěna 100% ochrana, doporučujeme používat v kombinaci s nosním sprejem Nasaleze Allergy >> nebo Nasaleze Protect >>.

Skvělý a jedinečný design společně s elasticitou nákrčníku zajistí nejvyšší možné pohodlí při nošení. Nákrčník R-shield je vhodný na obličeje všech velikostí a tvarů. Aby byla zajištěna dobrá přilnavost kolem nosu, je nákrčník opatřen nosním klipem, který lze upravit dle potřeb každého nosu. V zadní části je nákrčník vybaven stahovací gumičkou, tudíž si můžete nákrčník upravit dle potřeb. Nákrčník je díky LYCRA materiálu velmi flexibilní a elastický a lze použít do města, na kolo, ranní běhání, závody, horskou turistiku, lyžování, rybaření a mnoho dalších aktivit. Speciální design zajišťuje, že šátek nemá žádné tlakové body a nezpůsobuje bolesti hlavy. 

Filtr v nákrčníku je neměnný a je pratelný. Nákrčník tak můžete používat opakovaně. Perte zásadně v ruce a nechte volně uschnout. Nežehlit!

Bakterie a viry mají mimo tělo velmi krátkou životnost - v řádu minut až hodiny, pouze výjimečně a jen určité druhy mohou mimo hostitele přežít v řádu dnů (pokud se nedostanou do kontaktu s hostitelem uschnou). Zvýšená frekvence praní proto nezvyšuje účinnost. Po pěti pracích cyklech bylo naměřeno zkušebním ústavem snížení záchytu u nejmenších částic o necelých 5 %. Dlouhodobá účinnost neklesá pod 60 % záchytu.

Jak správně nákrčník nosit

Pro dosažení nejlepší možné ochrany se musí nákrčník dokonale přizpůsobit nosu a obličeji. To je zajištěno nastavitelnou sponou na nos, která zajišťuje, že veškerý inhalovaný vzduch prochází membránou nanovláken. Nehrozí tak nadechnutí vzduchu mimo masku, tudíž nehrozí žádné nebezpečí.

Forma Rouška

ReSpimask

Obličejové masky neboli obličejové roušky ReSpimask, které vyrábí firma Redspeare & Co. fungují na bázi mechanické membrány tvořené nanovlákny. Membrána RESPILON, vznikla jako výsledek mnohaletého výzkumu evropských vědců.

Výrobky RESPILON chrání lidské zdraví, zajišťují zdravý spánek, bezproblémové dýchání nebo také ochranu domova před nevítanými hosty v podobě alergenů, prachu, smogu, pylu, virů, bakterií, plísní nebo roztočů.

Výroba produktů Respilon probíhá v České republice. Vlastnosti membrány RESPILON byly testovány v mnoha špičkových laboratořích po celém světě. Cílem společnosti je ochranna lidského zdraví díky moderním technologiím a uvádět na trh vysoce kvalitní nanovlákenné výrobky. 

Doprava nad 1 500 Kč
ZDARMA

Způsoby dopravy

Všechno zboží
SKLADEM

Mrknout na sklad

Jsme EKOLOGICKÁ
firma

Zjistit více

Na našich internetových stránkách jsme upekli internetové sušenky - soubory COOKIES. K jídlu zrovna moc nejsou, ale zkvalitní Vaše nakupování... Rozumím »