Antivirový nákrčník Respilon Army modrá - ReSpimask

Pokud se chcete chránit před smogem, alergeny, a infekcemi a ještě k tomu vypadat skvěle, pak není jiná volba než nákrčník s integrovanou rouškou Respilon. Rouška obsahuje unikátní filtr tvořený z nanovláken a zajišťuje tak bezkonkurenční ochranu dýchacích cest během smogové situace, chřipkové epidemie nebo při zvýšeném výskytu pylů.

Maloobchodní cena: 650 Kč, ušetříte 155 Kč (23,85%)

495 Kč s DPH

Cena za více než 5ks
Na dotaz

Dostupné varianty

M momentálně vyprodáno
Aktuální dostupnost: Na dotaz

Nabídka pro více než 5ks


Tento speciální nákrčník z nanovláken zachytí 99,9 % všech nebezpečných vzdušných částic a mikroorganismů. Chrání uživatele před viry, bakteriemi, prachem, pylem, spory plísní a je perfektně prodyšný.

Aby byla zajištěna 100% ochrana, doporučujeme používat v kombinaci s nosním sprejem Nasaleze Allergy >> nebo Nasaleze Protect >>.

Všestranná a pohodlná pokrývka hlavy

Díky vynikající flexibilitě lze tento nákrčník použít například jako čelenku pro jógu, závodění, turistiku, lyžování, jízdu na koni, rybaření, lov a mnoho dalších sportů a venkovních aktivit. Funguje jak v létě tak i v zimě. Skvěle se hodí jako doplněk pro motorkáře do městského provozu nebo pro cyklisty.

Nákrčník Respilon je vyroben z prémiové bavlny, která není nijak chemicky ošetřena. Poskytuje velkou prodyšnost, pružnost, odvádění potu a odolnost proti plísním. Speciálně navržená trubková konstrukce nezatěžuje tlakové body na obličeji a nezpůsobuje tak bolesti hlavy.

Jak správně nákrčník nosit

Pro dosažení nejlepší možné ochrany se musí nákrčník dokonale přizpůsobit nosu a obličeji. To je zajištěno nastavitelnou sponou na nos, která zajišťuje, že veškerý inhalovaný vzduch prochází membránou nanovláken. Nehrozí tak nadechnutí vzduchu mimo masku, tudíž nehrozí žádné nebezpečí.

Můžete si vybrat se dvou velikostí pro dokonalé nošení a uchycení. Nákrčník odpovídá hlavám všech rozměrů a velikosti. Můžete ho nosit jako ochranný štít, bandanu, šátek, čepičku, čelenku, náramek, gumičku do vlasů…

Forma Rouška

ReSpimask

Obličejové masky neboli obličejové roušky ReSpimask, které vyrábí firma Redspeare & Co. fungují na bázi mechanické membrány tvořené nanovlákny. Membrána RESPILON, vznikla jako výsledek mnohaletého výzkumu evropských vědců.

Výrobky RESPILON chrání lidské zdraví, zajišťují zdravý spánek, bezproblémové dýchání nebo také ochranu domova před nevítanými hosty v podobě alergenů, prachu, smogu, pylu, virů, bakterií, plísní nebo roztočů.

Výroba produktů Respilon probíhá v České republice. Vlastnosti membrány RESPILON byly testovány v mnoha špičkových laboratořích po celém světě. Cílem společnosti je ochranna lidského zdraví díky moderním technologiím a uvádět na trh vysoce kvalitní nanovlákenné výrobky. 

Doprava nad 1 500 Kč
ZDARMA

Způsoby dopravy

Všechno zboží
SKLADEM

Mrknout na sklad

Jsme EKOLOGICKÁ
firma

Zjistit více

Na našich internetových stránkách jsme upekli internetové sušenky - soubory COOKIES. K jídlu zrovna moc nejsou, ale zkvalitní Vaše nakupování... Rozumím »