Inhalátor solných částic - Breathox

BREATHOX® je bezpečné a účinné expektorans obsahující 950 mg mikronizovaných solných částic. Inhalace částic soli zmírňuje projevy kašle a zklidňuje podráždění dýchacích cest.

532 Kč s DPH
ks
Sklad ks
47 ks

BREATHOX® je bezpečné a účinné expektorans obsahující 950 mg mikronizovaných solných částic. Inhalace částic soli zmírňuje projevy kašle a zklidňuje podráždění dýchacích cest.

  • Neobsahuje léky.
  • Jediný inhalátor, který obsahuje mikronizované krystalky soli, které se dostanou hlouběji do dýchacích cest a umožní tak pohodlnější dýchání.
  • Používá se jak k primární úlevě tak i jako doplněk pravidelné léčby.

BREATHOX® je první zařízení, které používá mikronizovanou sůl k pročištění dýchacích cest od úst až do plic. Mikronizovaná sůl pomáhá redukovat hromadění hlenu v dolních cestách dýchacích, zmírňuje podráždění a plicní kongesci

Sůl použitá v BREATHOX® se extrahuje z podzemního dolu v Mariager Fjordu v Dánsku a neobsahuje žádné léky, chemické přísady ani umělá konzervační činidla. Tato sůl se zpracovává na jemné mikronizované krystaly soli (1 - 10 mikronů), které se snadno vdechují do horní i dolní části plic.

BREATHOX® lze použít samostatně nebo jako doplněk k jiné léčbě.

Je klinicky prokázáno, že inhalace soli podporuje čištění dolních dýchacích cest. 

Parametry

Forma: Inhalátor solných částic

Obsah: minimálně 300 dávek

Stáhnout příbalový leták Breathox >>

Forma Inhalátor

Liita Care

Dánská společnost Liita Care se zaměřuje na vývoj nových produktů pro léčbu respiračního zdraví. Jejím cílem je zlepšovat život jak chronicky nemocným (astmatikům, alergikům, pacientům s CHOPN a cystickou fibrózou) tak i zdravým spotřebitelům s dočasnými problémy (při znečištění ovzduší, znečištění vnitřních prostor, při kašli a nachlazení atd.)

Jejím cílem je zlepšovat život jak chronicky nemocným (astmatikům, alergikům, pacientům s CHOPN a cystickou fibrózou) tak i zdravým spotřebitelům s dočasnými problémy (při znečištění ovzduší, znečištění vnitřních prostor, při kašli a nachlazení atd.)

Doprava nad 2 500 Kč
ZDARMA

Způsoby dopravy

Všechno zboží
SKLADEM

Mrknout na sklad

Jsme EKOLOGICKÁ
firma

Zjistit více