4hydro, hypotonický nápoj, doplněk stravy, 10 sáčků - SolutiONline

Hypotonický nápoj ve formě prášku s minerálními látkami, vitamínem C a Hlívou ústřičnou. 4hydro přispívá ke správné hladině vody a elektrolytů v těle ztracených v důsledku zvracení, průjmu, silného pocení, intenzivního cvičení a nadměrné konzumace alkoholu.

315 Kč s DPH
ks
Sklad ks
159 ks

Ideální na doplnění tekutin při sportu

Pokud vás trápí křeče při sportu nebo nezvládáte doplňovat tekutiny při sportu nebo jiných aktivitách, je tu pro vás nápoj 4hydro. Stačí vypít přípravek 4hydro a pomůžete vašemu tělu doplnit rychle tekutiny, minerály, elektrolyty a také energii. Hlíva ústřičná pomáhá regenerovat a posilovat imunitu.

Vyměňte cukrem přeplněné sportovní nápoje, za tuto práškovou směs elektrolytů bez ochucovadel. Vysoký obsah cukru, není tím nejsprávnějším řešením.

 

Obsahuje Hlívu ústřičnou, Vitamín C, minerály! 

Parádní pomocník na kocovinu

Doplňujete tekutiny (bez alkoholu) při konzumaci alkoholických nápojů? Pokud nestíhate jako většina z nás, 4hydro vám pomůže s ranními kocovinami. Doporučujeme vypít přípravek 4hydro již během konzumace alkoholu a hlavně před spánkem (po konzumaci alkoholu)! Vyzkoušejte a nechte se překvapit výsledkem při ranním probuzení. Pokud byl ovšem večírek velkého ražení, nepomůže ani 4 hydro :-) 

Zvracení a průjem

Při zvracení a průjmu je velké riziko dehydratace. Dehydrataci lze zmírnit popíjením malého množtví roztoku elektrolytů, jako je 4hydro.

Cestování

Během dlouhých cest dochází často k dehydrataci organismu, obzvlášť v tropických oblastech nebo při delších letech. Ve spojení s horkem a třeba i alkoholem se tělo velice rychle dehydratuje. Nezapomínejte doplňovat tekutiny! 

Alkohol a dehydratace

Dehydratace je velice častá po nadměrnější konzumaci alkoholu. Pokud máte sucho v ústech, cítíte únavu nebo bolesti hlavy, tak vás s největší pravděpodobností trápí nedostatek tekutin. Obyčejná voda někdy nemusí stačit. Rehydratační roztok může být účinější a může vám pomoci se rychleji postavit na nohy.

Senioři

Nejen, že senioři běžně zapomínají, ale dokonce mnohdy nereagují na signály jejich těla, které již nemusí díky méně fungujícímu žíznivému reflexu dostatečné. U seniorů je obzvláště v horkých letních dnech zvýšené riziko dehydratace.

Forma Nápoj

4hydro

Jsme nadšenci a inovátoři. Máme za sebou bohaté zkušenosti se zdravotnickými prostředky, které exkluzivně zastupujeme a distribuujeme v Čechách i na Slovensku. Jelikož jsme na trhu nenašli fungující a chutný přípravek na doplnění tekutin, využili jsme našich kontaktů, známostí a zkušeností a pustili se do toho. Vývoj nebyl snadný a rychlý jak jsme čekali. Stále jsme objevovali nové možnosti a informace, které jsme využívali k neustálému zdokonalování přípravku 4hydro.

Doprava nad 2 500 Kč
ZDARMA

Způsoby dopravy

Všechno zboží
SKLADEM

Mrknout na sklad

Jsme EKOLOGICKÁ
firma

Zjistit více