Omlazující sérum + Regenerační noční krém - NAFIGATE Cosmetics

Výhodné balení omlazujícího séra Hyaluron Anti-Aging 15 ml a nočního krému Hyaluron Essential 50 ml. Bez parfemace a parabenů, vhodné pro citlivou pokožku.

  • AKCE

Maloobchodní cena: 1 308 Kč, ušetříte 439 Kč (33,56%)

869 Kč s DPH

Cena za více než 5ks
Na dotaz

ks
Sklad ks
více než 5 ks

Nabídka pro více než 5ks


Omlazující sérum, Hyaluron Anti-Aging 15 ml - NAFIGATE Cosmetics

Unikátní liftingové sérum jehož základem je Kyselina hyaluronová, díky které dochází k vysoké hydrataci ve všech vrstvách pleti. Sérum Anti-Aging obsahuje až 7 % aktivních látek mezi které patří např. Liftonin Xpert, který přispívá k dlouhodobé obnově kolagenu a snižuje věkem způsobenou ochablost pokožky. Bez parfemace a parabenů, vhodné pro citlivou pokožku.

Více informací o omlazujícím séru najdete ZDE >>

 

Regenerační noční krém Hyaluron Essential 50 ml - NAFIGATE Cosmetics

Obsahuje kyselinu hyaluronovou a je vhodný pro každodenní regeneraci pleti. Jedinečné složení krému hydratuje, vyhlazuje vrásky, dodává pleti vitamíny, minerály a antioxidanty, díky kterým dochází k obnově narušené kožní bariéry. Bez parfemace a parabenů (konzervačních látek) - vhodné pro alergiky a lidi s citlivou pokožkou.

Více informací o regeneračním krému najdete ZDE >>

 

NAFIGATE Cosmetics

NAFIGATE Cosmetics je česká společnost propojující díky nanotechnologiím vědu a kosmetiku. NAFIGATE vyvíjí jedinečné přípravky z nichž například podoční maska Nano Eye Lift získala i celosvětový patent.

K výrobě kosmetiky jsou využívány různě velké molekuly kyseliny hyaluronové nebo také aktivní látky jako je arganový či šípkový olej. Všechny výrobky jsou bez parfemace a parabenů, tudíž se hodí i pro citlivou pokožku nebo také pro alergiky. Neškodí také životnímu prostředí.

Doprava nad 1 500 Kč
ZDARMA

Způsoby dopravy

Všechno zboží
SKLADEM

Mrknout na sklad

Jsme EKOLOGICKÁ
firma

Zjistit více

Na našich internetových stránkách jsme upekli internetové sušenky - soubory COOKIES. K jídlu zrovna moc nejsou, ale zkvalitní Vaše nakupování... Rozumím »