Antialergická hračka opičák Šapiťáček - nanoSPACE

Speciální protiroztočová hračka s nanotkaninou, která brání shromažďování roztočů a alergenů ve výplni hračky. Ochrání tak vaše děti před nemocemi a alergiemi, způsobenými roztoči a jinými alergeny, které se do hračky nemají šanci dostat.

Maloobchodní cena: 469 Kč, ušetříte 99 Kč (21,11%)

370 Kč s DPH

Cena za více než 5ks
Na dotaz

Modrý proužek momentálně vyprodáno
Aktuální dostupnost: Na dotaz

Nabídka pro více než 5ks


Antialergická hračka je ručně vyráběná a na designu se podílel designer hraček Jiří Mrňávek. Hračka je vhodná pro děti od narození a hodí se nejen pro alergiky.

Uvnitř antialergické hračky je nanotkanina, která zabraňuje výskytu roztočů. Výkaly roztočů (alergeny) tak nemají šanci spustit alergickou reakci, ale i astma nebo záněty dýchacích cest.

Nanotkanina v hračce je něco jako pavučina, jejíž otvory mají velikost pouhých 80 nm (nanometrů), což je jedna miliardtina metru. Pro představu poměr nanometru a metru odpovídá poměru zeměkoule a tenisového míčku. Prachový roztoč má běžně velikost kolem 420 000 nm a jeho výkal (alergen) je velký 1 000 nm. Velikost bakterie se pohybuje v rozmezí 100 – 10 000 nm, vir má okolo 10 nm a svrab 300 000 nm. Žádný z těchto nevítaných návštěvníků tak nemá šanci tkaninou projít.

Hračka neobsahuje žádné chemikálie, jde pouze o mechanickou bariéru.

Pokud se hračka ušpiní, můžete jí prát v pračce na 40 °C. Hračku nemusíte vyvařovat kvůli roztočům a alergenům, nemají šanci se do hračky dostat.

Velikost hračky je 24 x 50 cm (výška x rozpětí rukou)

Vhodné pro děti 0 +

Forma Hračky

nanoSPACE

Společnost nanoSPACE s. r. o. je česká firma působící na českém a zahraničním trhu. Vyrábí antialergické výrobky z nanovláken a jako první firma na světě vyrábí povlaky z nanovláken s bariérou proti prachovým roztočům a jejich alergenům. Řadí se tak mezi přední světové výrobce ochranných protiroztočových a prachuvzdorných povlaků pro lůžkoviny.

V sortimentu nanoSPACE najdete také prachuvzdorné přikrývky, polštáře nebo také antialergické hračky pro děti. Samozřejmostí jsou také antialergické povlaky, přikrývky a polštáře pro děti.

Výrobky nanoSPACE jsou vhodné pro alergiky a také pro všechny lidi co rádi pečují o své zdraví a mají rádi čistotu. Výroba produktů nanoSPACE probíhá v České republice a dodavatelem nanovláken je česká firma. Touto spoluprací dochází k neustálému zlepšování technologických postupů a neustále se tak zvyšuje kvalita výrobků.

Doprava nad 1 500 Kč
ZDARMA

Způsoby dopravy

Všechno zboží
SKLADEM

Mrknout na sklad

Jsme EKOLOGICKÁ
firma

Zjistit více

Na našich internetových stránkách jsme upekli internetové sušenky - soubory COOKIES. K jídlu zrovna moc nejsou, ale zkvalitní Vaše nakupování... Rozumím »