Magazín

Bouřkové astma

10.04.2018

Zdálo by se, že déšť a vítr uleví většině pylových alergiků tím, že smyje a rozfouká pylová zrna, která jsou častými spouštěči alergické reakce a astmatického záchvatu.

Více informací

Jarní stromy a zkřížené alergie

22.03.2018

Zimní období se pomalu blíží ke konci a začne nám pylová sezóna. Slyšeli jste už o zkřížené alergii? Je to méně známý jev který se vyskytuje často mezi pyly a potravinami.

Více informací

Jaký systém na výplach nosu (SINUS RINSE) nejlépe použít?

19.02.2018

Zatímco produkce určitého množství hlenu v nose a dutinách je normální, alergie a sinusové infekce mohou způsobit nadměrnou tvorbu hlenu. Tato nadměrná tvorba hlenu způsobuje nepříjemné příznaky jako je například výtok, ucpání či odkapávání z nosu.

Více informací

Všechno, co jste kdy chtěli vědět o chřipce (ale báli jste se zeptat)

18.01.2018

Chřipka je vysoce nakažlivé onemocnění, které se vyskytuje prakticky po celém světě a které je šířeno chřipkovými viry typu A, B, a C. Nejčastějším typem je chřipka způsobená virem A, který je a v minulosti vždy byl zodpovědný za klasické chřipkové epidemie.

Více informací

Braňte ​​se ​​proti​​ nemoci,​​ než​​ vás ​​dostihne ​​– pomůže ​​účinný​​ sprej

26.12.2017

Řádí kolem vás virózy a chřipky, ale vy si nemůžete dovolit být nemocní​? Ať už se potřebujete starat o děti, pokračovat s tréninkem, pracovat nebo se pohybujete mezi nemocnými, určitě oceníte každého dobrého pomocníka​, který vás před onemocněním ochrání.

Více informací

Příběh Nasaleze - náhodou k preventivní ochraně proti alergii, chřipce a nachlazení

10.11.2017

Chřipka a nachlazení patří mezi nejvíce častá onemocnění na světě. Předpokládá se, že rýmu a kašel má dítě v průběhu jednoho roku 6 - 8 x, dospělý pak 2 - 4 x. Přičtěte si k tomu dny, které strávíte doma s jinými nemocemi, infekcemi, alergiemi a hned je zřejmé, že se jedná o poměrně velký socioekonomický problém.

Více informací

Alergie na plísně

11.10.2017

Odkvetly stromy, odkvetly trávy a pomalu končí i sezóna podzimních plevelů, ale alergické příznaky neustupují, mnohdy se spíše zhorší. Alergie na roztoče byla vyloučena a nám nezbývá než přemýšlet, zda se nemůže jednat o alergii na toho nejméně nápadného ze všech producentů alergenů - na plísně.

Více informací

Na našich internetových stránkách jsme upekli internetové sušenky - soubory COOKIES. K jídlu zrovna moc nejsou, ale zkvalitní Vaše nakupování... Rozumím »