Magazín

Chladová Alergie

25.11.2019

Že jste o tomto typu alergie nikdy neslyšeli? Ale přeci existuje!!! A právě nadcházející studené měsíce mohou některé z nás pořádně potrápit.

Více informací

Jak nejlépe na boj s roztoči

12.06.2019

Alergeny roztočů domácího prachu jsou jedním z nejsilnějších spouštěčů alergických reakcí. Roztoči jsou mikroskopičtí osminozí tvorové blízcí příbuzní pavouků a klíšťat.

Více informací

O NAFIGATE Cosmetics

23.04.2019

NAFIGATE Cosmetics hledá způsob, jak k sobě poskládat látky vytvořené přírodou i lidmi tak, aby o pleť pečovaly a dodávaly jí vše potřebné.

Více informací

Bříza - léčivý strom, ne pouze příčina jarních alergií

28.03.2019

Přichází dny, kdy naplno vypuknou potíže těch z nás, kteří trpí alergií na jarní stromy. Již dávno je ve všeobecném povědomí, že nejsilnějšími jarními alergeny jsou právě pyly břízy bělokoré následované lískou obecnou.

Více informací

Atopický ekzém

28.01.2019

Atopický ekzém, někdy se mu také říká atopická dermatitida, je chronické kožní onemocnění, při kterém v důsledku poruchy lipidové kožní bariéry dochází ke ztrátám vody a následnému vysychání pokožky.

Více informací

Léková alergie

29.10.2018

Léková alergie neboli přecitlivělost, je nepřiměřená reakce organismu na určitý druh léčiva, kterou může spustit i minimální množství podaného léku a která může vzniknout kdykoliv v průběhu života.

Více informací

Jak pohodlně cestovat letadlem

28.08.2018

Cestování letadlem se stalo v posledních letech nedílnou součástí našich životů a to nejen v průběhu prázdninových měsíců.

Více informací

Na našich internetových stránkách jsme upekli internetové sušenky - soubory COOKIES. K jídlu zrovna moc nejsou, ale zkvalitní Vaše nakupování... Rozumím »