Nosní filtr - Rhinix - Velikosti 1x S, 1x M, 1x L

Otestujte si tu správnou velikost nosních filtrů Rhinix. V tomto balení najdete od každé velikosti jeden kus. Pokud jste unaveni kýcháním a svědícím nosem, vyzkoušejte nosní filtr RHINIX, který Vám zpříjemní váš den. Nosní filtry jsou navrženy tak, aby umožňovaly volné dýchání a chránily nos před pylem, vzdušnými alergeny, viry, bakteriemi a dalšími látkami, kterým neumožní přestup na nosní sliznici a následné spuštění nežádoucí reakce. Je to tak jednoduché.

Maloobchodní cena: 295 Kč, ušetříte 34 Kč (11,53%)

261 Kč s DPH

Zboží je momentálně vyprodáno
Aktuální dostupnost: Na dotaz

Rhinix je malý filtr, který můžete umístit do nosních dírek, zabránit tím nasednutí pylových zrn na nosní sliznici a následnému spuštění alergické reakce.  Filtr se přizpůsobí nosním dírkám, takže ho po chvilce přestanete vnímat (jako byste nosili kontaktní čočky). Můžete jej nosit uvnitř nebo venku, při relaxaci i práci.

Nejvyšší účinnost zajistíte, pokud Rhinix začnete nosit ještě před prvními projevy alergických příznaků.

V klinických studiích více než polovina uživatelů Rhinix zaznamenala úplnou úlevu od kýchání a slzení očí.

Při nošení filtrů Rhinix můžete normálně dýchat i pusou při spuštění alergické reakce je to totiž právě nosní sliznice, přes kterou se dostávají spouštěče alergické reakce do těla.

Rhinix je schopen zablokovat nasednutí i jiných alergenů, než pouze pylových.

Rhinix můžete nosit denně, nebo při speciálních aktivitách (sekání trávy, procházce v parku - při všem, kde víte, že je pro vás vyšší riziko spuštění alergické reakce).

 Podívejte se na video o nosním filtru Rhinix >>

Nosní filtr Rhinix - rozměry

 

Rhinix neobsahuje žádné léky a nezpůsobuje ospalost, která je vedlejším účinkem mnoha antihistaminik.

 

Nosní filtr Rhinix - návod k použití

 

Díky svému propracovanému designu je Rhinix pro vaše okolí jen minimálně viditelný, většina lidí si ho ani nevšimne.

 

Nosní filtr Rhinix

 Přečtěte si článek o jarních stromech a zkřížené alergii >>

Forma Nosní filtry

Rhinix

Rhinix je společnost, která se věnuje vývoji a výrobě produktu, který umožňuje lidem překonat alergickou rýmu, která oslabuje lidské tělo. Společnost Rhinix byla založena v srpnu 2011. Zakldatelem je Peter Sinkjaer Kenney, který vynalezl nosní filtr Rhinix. Při vývoji nosní bariéry Rhinix získal Peter dva bakalářské tituly, jeden v oboru lékařství a druhý v obchodní administrativě na Aarhuské univerzitě v Dánsku. 

Podobné produkty v nabídce

Doprava nad 2 500 Kč
ZDARMA

Způsoby dopravy

Všechno zboží
SKLADEM

Mrknout na sklad

Jsme EKOLOGICKÁ
firma

Zjistit více

Na našich internetových stránkách jsme upekli internetové sušenky - soubory COOKIES. K jídlu zrovna moc nejsou, ale zkvalitní Vaše nakupování... Rozumím »