Antivirový nákrčník R-SHIELD, Tumaini, Light, bílá - Respilon

R-shield Light je lehčí, prodyšnější a je vhodný pro horké letní dny a sport. Jeho speciální vrstva nanovláken zachycuje 99,9% všech nebezpečných vzdušných částic a mikroorganismů, přičemž zůstává dokonale prodyšná. Membrána z nanovláken je šita v oblasti, která zakrývá nos a ústa nositele. R-štít je první forma ochrany dýchacích cest bez jakýchkoli módních kompromisů. Limitovaná edice Tumaini byla připravena pro přímou podporu neziskové organizace Collective Calling. Jeho styl, který je inspirovaný Afrikou, mu dodává svěží vzhled.

 • NOVINKA
895 Kč s DPH
ks
Sklad ks
11 ks

R-shield Light je stylový nákrčník s nanovláknovou membránou

R-shield Light je lehčí a prodyšnější a je vhodný pro horké letní dny a sport. Speciální membrána z nanovláken RESPILON® zachycuje 99,9 % všech nebezpečných vzdušných částic a mikroorganismů. Díky vynikající flexibilitě poskytuje skvělou prodyšnost, pružnost, odvod vlhkosti a odolnost proti plísním. Nyní můžete bojovat proti smogu a patogenům a zároveň vypadat skvěle.

Integrovaná nanovláknová membrána z RESPILON® blokuje 99,9 % prachu, smogu, popela, roztočů, alergenů, bakterií nebo virů.

 • R-shield Light je vyroben z materiálu spandex, který má vynikající flexibilitou a pružnost s mnoha způsoby použití: pro jógu, ranní jogy, závody, turistiku, lyžování, jízdu na koni, rybaření, lov, oblékání atd.
 • Speciální trubková konstrukce, zapuštěná příchytka na nos a nastavitelná příchytka na zadní straně manžety na krku nepůsobí na žádné tlakové body a nezpůsobuje tak žádné bolesti hlavy.
 • R-shield Light je omyvatelný a nevyžaduje žádnou výměnu externích filtrů.

— — — — — — — — — — — — — — — — 

K nákrčníku lze zakoupit pevné pouzdro na zip!

Pouzdro na nákrčník Respilon

Koupit stylové pouzdro na nákrčník Respilon >>

— — — — — — — — — — — — — — — — 

R-shield Light je ideální pro

 • školy
 • denní dojíždění městskou hromadnou dopravou
 • letadla
 • návštěvy přátel s domácím mazlíčkem
 • přeplněná místa během chřipkové sezóny
 • senná rýma
 • kouřové prostředí
 • místa se vzdušnými alergeny

Jak R-shield funguje?

Filtrační membrána RESPILON®, která je přišitá v oblasti, která zakrývá nos a ústa nositele, je součástí každého krku. Tato membrána je extrémně hustá síť silných nanovláken. Kombinace těchto vlastností může zastavit i ty nejmenší pevné a kapalné částice ve vzduchu. Navíc to funguje v obou směrech, takže chrání nejen vás, ale také ty kolem vás.

Díky R-shield jste chráněni před

 • prachem
 • plísní
 • smogem
 • pyly
 • viry
 • bakteriemi
 • a roztoči

Žádný z nich nemůže proniknout skrze póry v membráně z nanovláken, která je všitá v oblasti, která zakrývá vaši tvář.

Jak vybrat nejlepší velikost R-shieldu?

Už nemusíte měřit hlavu, abyste si vybrali správnou velikost! Díky nastavitelnému klipu na zadní straně R-shieldu ho můžete kdykoli upravit tak, abyste vždy dosáhli dokonalého těsného přilnutí k dosažení nejlepší možné ochrany. Nastavitelná svorka na nos rovněž zajišťuje, že vdechovaný vzduch prochází nanovlákennou membránou.

Zakoupením R-shieldu Tumaini přispějete na dobrou věc

Koupí nákrčníku R-shield Tumaini inspirovaného Afrikou dáte „tumaini“ (svahilsky naději) dětem ulice v Tanzánii. Collective Calling je španělská organizace, která má povolení provozovat svou činnost na mezinárodní úrovni, a která svých cílů dosahuje prací přímo v terénu. Jejich mise je pomáhat, rehabilitovat a znovu začlenit děti ulice v Tanzanii zpět k milujícím rodinám. Charita Collective Calling spolupracuje s organizací Centrum naděje, která slouží jako přechodné útočiště pro děti a nabízí jim střechu nad hlavou, vzdělání, stravu i terapii. Collective Calling pomáhá rodinám s renovací a výstavbou obydlí, poskytuje jim start-upové balíčky k rozjezdu podnikání, zdravotní péčí a dětem zajišťuje školní potřeby. Jejich cílem je, aby mělo co nejvíce děti možnost žít jiný a lepší život. Z každého prodaného kusu R-shield Tumaini přispěje RESPILON 20 Kč organizaci Collective Calling, která pomůže dětem z ulice žít plnohodnotný život s milující rodinou. Více informací se dozvíte na www.collectivecalling.org. 

Rozměry

R-shiled: 270 mm x 340 mm (š x v)

Membrána z nanovláken: 220 mm x 140 mm (š x v)

Složení

R-shield: 89% polyester, 11% elastan

Membrána z nanovláken: 99,99 % polypropylen, 0,01 % PVDF

Forma Nákrčník

Respilon

Výrobky RESPILON chrání lidské zdraví, zajišťují zdravý spánek, bezproblémové dýchání nebo také ochranu domova před nevítanými hosty v podobě alergenů, prachu, smogu, pylu, virů, bakterií, plísní nebo roztočů.

Výroba produktů Respilon probíhá v České republice. Vlastnosti membrány RESPILON byly testovány v mnoha špičkových laboratořích po celém světě. Cílem společnosti je ochranna lidského zdraví díky moderním technologiím a uvádět na trh vysoce kvalitní nanovlákenné výrobky. 

Doprava nad 2 500 Kč
ZDARMA

Způsoby dopravy

Všechno zboží
SKLADEM

Mrknout na sklad

Jsme EKOLOGICKÁ
firma

Zjistit více

Na našich internetových stránkách jsme upekli internetové sušenky - soubory COOKIES. K jídlu zrovna moc nejsou, ale zkvalitní Vaše nakupování... Rozumím »