Pouzdro na nákrčník, Meteor box - Respilon

Originální balení pro váš nanovlákenný nákrčník Respilon. To je Meteor Box! Pevné pouzdro na zip, které uchová nejen váš nákrčník. Do pouzdra se vejde například i platební karta nebo hotovost. Velikost je kompaktní, čili najde své umístění v kabelce, tašce nebo batohu menších rozměrů.

220 Kč s DPH
ks
Sklad ks
82 ks

Zabalte svůj nákrčník na cesty do stylového pouzdra Respilon. Uvnitř pouzdra se nachází síťovaná kapsa, která oddělí nákrčník od ostatních předmětů. Pouzdro ochrání předměty uvnitř, jelikož ma pevný tvar a stěny jsou polstrované. 

  • dokonale polstrovaný interiér
  • odolné vnější materiály zvyšující ochranu při pádu
  • EVA skořepina pro maximální ochranu
  • kapsa na drobné příslušenství
  • zapínání na zip

Rozměry pouzdra: 11 cm x 7 cm

 

 

Forma Nákrčník

Respilon

Výrobky RESPILON chrání lidské zdraví, zajišťují zdravý spánek, bezproblémové dýchání nebo také ochranu domova před nevítanými hosty v podobě alergenů, prachu, smogu, pylu, virů, bakterií, plísní nebo roztočů.

Výroba produktů Respilon probíhá v České republice. Vlastnosti membrány RESPILON byly testovány v mnoha špičkových laboratořích po celém světě. Cílem společnosti je ochranna lidského zdraví díky moderním technologiím a uvádět na trh vysoce kvalitní nanovlákenné výrobky. 

Doprava nad 2 500 Kč
ZDARMA

Způsoby dopravy

Všechno zboží
SKLADEM

Mrknout na sklad

Jsme EKOLOGICKÁ
firma

Zjistit více

Na našich internetových stránkách jsme upekli internetové sušenky - soubory COOKIES. K jídlu zrovna moc nejsou, ale zkvalitní Vaše nakupování... Rozumím »