PURE 100% regenerace roušek a respirátorů 100 ml - Nanolab

Malá lahvička, velká dezinfekční síla. Dezinfekce PURE 100% ničí viry a bakterie z roušek i respirátorů. Vhodné na na roušky a respirátory s nanovlákennou membránou firmy nanoSPACE, Pardam, Respilon. Přípravek lze aplikovat na roušky bavlněné i jednorázové z netkané textilie. Přípravek je bez vůně, tudíž nevyvolává nepříjemné pocity při nošení roušky.

164 Kč s DPH
ks
Sklad ks
51 ks

Malá lahvička, velká dezinfekční síla. Dezinfekce PURE 100 % ničí viry a bakterie z roušek i respirátorů. Vhodné na na roušky a respirátory s nanovlákennou membránou firmy nanoSPACE, Pardam, Respilon. 

Přípravek lze aplikovat na roušky bavlněné i jednorázové z netkané textilie. Přípravek je bez vůně, tudíž nevyvolává nepříjemné pocity při nošení roušky.

Aplikace

Láhev protřepejte a nastříkejte na roušku. Nechte zaschnout a následně můžete roušku použít. 

Složení

  • ethanol (denaturovaný)
  • Aqua purificata

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení oči okamžitě důkladně vypláchněte vodou v případě přetrvání obtíží vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc. 

Forma Dezinfekce

Nanolab

Nanolab patří pod Kaiser servis, firmu s dlouholetou historií sídlící v Brně. Funguje od roku 2002, kdy byla založena Radimem Opluštilem a Milanem Gažím.

Během 18 let vybudovali velkou českou firmu na likvidaci odpadů, která dnes zaměstnává téměř 50 lidí.
V roce 2020 v době koronavirové využili vlastní analytickou laboratoř a obrovské zázemí a pustili se do vývoje dezinfekčních prostředků pod značkou Nanolab. Nanolab je také hrdým partnerem Kaisermanova nadačního fondu.

Doprava nad 2 500 Kč
ZDARMA

Způsoby dopravy

Všechno zboží
SKLADEM

Mrknout na sklad

Jsme EKOLOGICKÁ
firma

Zjistit více

Na našich internetových stránkách jsme upekli internetové sušenky - soubory COOKIES. K jídlu zrovna moc nejsou, ale zkvalitní Vaše nakupování... Rozumím »