Oční kapky Oculocin Propo, 10 ml - Origmed

Oční kapky bez konzervačních látek pro zanícené a podrážděné oči, zabezpečující hygienu a hydrataci očí vystavených dennímu působení externích faktorů.

Maloobchodní cena: 319 Kč, ušetříte 30 Kč (9,4%)

289 Kč s DPH
ks
Sklad ks
181 ks

Oční kapky pro zanícené a podrážděné oči zabezpečující hygienu a hydrataci očí vystavených dennímu působení externích faktorů. Oční kapky Oculocin Propo pomáhají řešit problémy spojené s chronickou konjunktivitidou* (zánět spojivek) i suchých očí.

Kapky obsahují klíčové složky jako propolis, aloe vera a heřmánek. Propolis má antibakteriální a antimykotické účinky. Aloe vera a heřmánek mají protizánětlivé účinky.

  • bez antibiotik
  • bez konzervačních látek
  • bez známých vedlejších účinků
  • bez pálení či štípání

Balení obsahuje lahvičku o objemu 10 ml.

Lahvička OCULOCIN bez konzervačních látek s aseptickým filtrem, který udržuje produkt sterilní i po otevření po dobu nejméně 90 dnů.

Výhodné balení pro pacienty, kteří užívají OCULOCIN na delší dobu léčby než 10 dnů.

Součásti lahvičky je speciální kapátko na aplikaci očních kapek. Dlouhý a ostrý hrot kapátka, který bývá součástí většiny balení očních kapek může snadno poranit povrch oka v případě náhodného dotyku. Tento druh úrazu je velmi častý a objevuje se na většině upozorněních pro uživatele očních kapek. Koncovka kapátka OCULOCIN je krátká a zaoblená, aby minimalizovala riziko takového úrazu.

Běžný bezpečnostní kroužek, který bývá součástí balení očních kapek, může po otevření vypadnout poté, co je lahvička otočena dnem vzhůru. To může způsobit vážná zranění. Ochranné kroužky OCULOCIN jsou zcela odstraněny a všechny části balení jsou pevně utěsněny tak, aby nevzniklo žádné riziko.

*Pro případ akutní konjunktivitidy vyhledejte svého očního lékaře.

Přípravek je zdravotnický prostředek.

Webové stránky produktu Oculocin Propo - Origmed v České republice - www.oculocin.cz

Příbalový leták Oculocin Propo 10 ml ke stažení >>>

Forma Proplach nosu
Objem 10 ml

Oculocin - Origmed

Výrobce unikátních očních kapek, které mohou být používány po delší dobu. Při jejich výrobě byl kladen důraz na jejich biologicky aktivní přísady.

Společnost Origmed byla založena v roce 2012 s cílem vytvořit, vynalézt a vyrobit unikátní, bezpečné, zdravé a celosvětově konkurence schopné oční produkty. Všechny produkty společnosti Origmed patří mezi špičku v oboru a jsou unikátní ve svém segmentu. Každý produkt je tvořen s velkým důrazem na nejvyšší kvalitu. Produkty vychází ze studií, zdravotních databází, výzkumů, praktických výsledků a inovací na světovém trhu.

Podívat se na stránky výrobce >>

Doprava nad 2 500 Kč
ZDARMA

Způsoby dopravy

Všechno zboží
SKLADEM

Mrknout na sklad

Jsme EKOLOGICKÁ
firma

Zjistit více

Na našich internetových stránkách jsme upekli internetové sušenky - soubory COOKIES. K jídlu zrovna moc nejsou, ale zkvalitní Vaše nakupování... Rozumím »