Oční kapky Oculocin Solar, 10 ampulek - Origmed

Oční kapky bez konzervačních látek vhodné při dlouhodobém pobytu na slunci zabezpečující hydrataci a zklidnění suchých a citlivých očí.

Maloobchodní cena: 289 Kč, ušetříte 56 Kč (19,38%)

233 Kč s DPH
ks
Sklad ks
124 ks

Ideální oční kapky při dlouhodobém pobytu na slunci zabezpečující hydrataci a zklidnění suchých a citlivých očí. Kapky obsahují klíčové složky jako extrakt z Aloe Vera, Propolisu, Borůvek (Lutein) a Zeleného čaje. 

  • bez antibiotik
  • bez konzervačních látek
  • bez známých vedlejších účinků
  • bez pálení či štípání

PRAKTICKÉ BALENÍ 10 KS STERILNÍCH AMPULEK

Balení obsahuje 10 ampulek o obsahu 0,5ml/ampulka, tudíž je naprosto sterilní. Otevřená ampulka musí být spotřebována do 24 hodin. Nehrozí kontaminace již otevřeného velkého balení očních kapek skladovaného v nesterilním prostředí.

Přípravek je zdravotnický prostředek.

Webové stránky produktu Oculocin Solar - Origmed v České republice - www.oculocin.cz

Příbalový leták ke stažení >>>

Forma Proplach nosu
Objem 5 ml
Počet ampulek 10 ampulek

Oculocin - Origmed

Výrobce unikátních očních kapek, které mohou být používány po delší dobu. Při jejich výrobě byl kladen důraz na jejich biologicky aktivní přísady.

Společnost Origmed byla založena v roce 2012 s cílem vytvořit, vynalézt a vyrobit unikátní, bezpečné, zdravé a celosvětově konkurence schopné oční produkty. Všechny produkty společnosti Origmed patří mezi špičku v oboru a jsou unikátní ve svém segmentu. Každý produkt je tvořen s velkým důrazem na nejvyšší kvalitu. Produkty vychází ze studií, zdravotních databází, výzkumů, praktických výsledků a inovací na světovém trhu.

Podívat se na stránky výrobce >>

Doprava nad 2 500 Kč
ZDARMA

Způsoby dopravy

Všechno zboží
SKLADEM

Mrknout na sklad

Jsme EKOLOGICKÁ
firma

Zjistit více