Oční kapky Oculocin Vital, 10 ampulek - Origmed

Přírodní oční kapky bez konzervačních látek s obsahem Heřmánku, Beta-karotenu a Luteinu podporující výživa oka. 

Maloobchodní cena: 239 Kč, ušetříte 6 Kč (2,51%)

233 Kč s DPH
ks
Sklad ks
82 ks

Přírodní oční kapky bez konzervačních látek sloužící jako výživa oka. Kapky obsahují výživové látky jako je Heřmánek, Beta-karoten a výtažek z borůvek (Lutein). Heřmánek má protizánětlivé účinky, Beta-karoten podporuje správnou funkci zraku a je preventivní látkou v oblasti šerosleposti. Borůvky obsahují Lutein s obsahem antokyanů pro regeneraci, osvěžení a ochranu očí.

  • bez antibiotik
  • bez konzervačních látek
  • bez známých vedlejších účinků
  • bez pálení či štípání

PRAKTICKÉ BALENÍ 10 KS STERILNÍCH AMPULEK

Balení obsahuje 10 ampulek o obsahu 0,5ml/ampulka, tudíž je naprosto sterilní. Otevřená ampulka musí být spotřebována do 24 hodin. Nehrozí kontaminace již otevřeného velkého balení očních kapek skladovaného v nesterilním prostředí.

Přípravek je zdravotnický prostředek.

Webové stránky produktu Oculocin Vital - Origmed v České republice - www.oculocin.cz

Příbalový leták ke stažení >>>

Forma Proplach nosu
Objem 2,5 ml
Počet ampulek 5 ampulek

Oculocin - Origmed

Výrobce unikátních očních kapek, které mohou být používány po delší dobu. Při jejich výrobě byl kladen důraz na jejich biologicky aktivní přísady.

Společnost Origmed byla založena v roce 2012 s cílem vytvořit, vynalézt a vyrobit unikátní, bezpečné, zdravé a celosvětově konkurence schopné oční produkty. Všechny produkty společnosti Origmed patří mezi špičku v oboru a jsou unikátní ve svém segmentu. Každý produkt je tvořen s velkým důrazem na nejvyšší kvalitu. Produkty vychází ze studií, zdravotních databází, výzkumů, praktických výsledků a inovací na světovém trhu.

Podívat se na stránky výrobce >>

Doprava nad 2 500 Kč
ZDARMA

Způsoby dopravy

Všechno zboží
SKLADEM

Mrknout na sklad

Jsme EKOLOGICKÁ
firma

Zjistit více

Na našich internetových stránkách jsme upekli internetové sušenky - soubory COOKIES. K jídlu zrovna moc nejsou, ale zkvalitní Vaše nakupování... Rozumím »