Glucamedic komplex - 50 tablet - Rapeto

Doplněk stravy ve formě cucavých tablet Glucamedic komplex, aktivuje přirozenou imunitu a posiluje obranyschopnost. Je výjimečný v unikátní technologii zpracování hlívy ústřičné s vysokým obsahem účinné látky beta - 1,3 D glukanu (pleuranu). Glucamedic obsahuje kombinaci aktivních látek pro posílení imunitních systému a zvýšení celkové kondice organismu. Ideální přípravek při únavě, stresu, při zátěžových situacích, potřeby vzpruhy organismu.

Maloobchodní cena: 249 Kč, ušetříte 50 Kč (20,08%)

199 Kč s DPH

Cena za více než 5ks
Na dotaz

ks
Sklad ks
4 ks

Nabídka pro více než 5ks


Přípravek Glucamedic je vhodné používat při opakovné infekci, alergii, zvýšené fyzické i psychické zátěži, při celkové únavě nebo také při léčbě antibiotiky. Díky vitamínu C pomáhá bojovat proti nachlazení nebo infekčním onemocněním. Pomáhá také k ochraně buněk před oxidativním poškozením, k tvorbě kolagenu, k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti. Pomůže také se snížením míry únavy a vyčerpání. Díky cucavé formě dochází k působení a rychlému vstřebávání glukanů na sliznici a dochází tak k rychlému nástupu účinku. Součástí tablet je Xylitol, který upravuje pH v ústní dutině a zabraňuje tak tvorbě zubního kazu. Sladový extrakt je přírodním zdrojem vitamínů, převážně skupiny B, minerálů a stopových prvků. 

Hlíva ústřičná je bohatým zdrojem glukanů a dalších biologicky aktivních látek. Jelikož člověk není bíložravec a nemá potřebné enzymatické vybavení, projdou ty nejúčinější složky hlívy ústřičné žaludkem téměř nevstřebány. Z tohoto důvodu je nutné tyto zdraví prospěšné látky vyextrahovat. Několik miligramů vyextrahovaných látek z hlívy ústřičné povzbudí naší imunitu mnohem více než kdybychom spotřebovali několik kilogramů vařené nebo sušené hlívy ústřičné.

Veškeré látky obsažené v Glucamedic Komplexu působí příznivě harmonicky na celý organismus. Přírodní beta 1,3 - D glukany dodávají buňkám nezbytnou energii. Nervové buňky získávají větší odolnost. Stabilizuje se činnost žláz s vnitřní sekrecí. 

Dobře se doplňuje s bylinnými čaji nebo extratky. Ideální přípravek při únavě, stresu, při zátěžových situacích, potřeby vzpruhy organismu (řidiči, sportovci, podnikatelé...).

Dávkování a způsob užití

 • Doporučuje se užívat 1 - 3  tablety denně.
 • Maximální denní dávka je 6 tablet.
 • Tablety se nachají rozpoštět v ústech.

 Obsah 1 tablety

 • Extrakt z čerstvé hlívy ústřičné 45 mg
 • Vitamin C 50 mg
 • Xylitol 20 mg
 • Sladový extrakt 8 mg

Složení

Plnidlo sorbitol a maltodextrin, kyselina L-askorbová, extrakt z hlívy ústřičné, sladidla xylitol, sukralóza, sladový extrakt (obsahuje lepek), protispékavé látky stearan hořečnatý a oxid křemičitý, aroma.

Upozornění

 • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
 • Není určeno jako náhrada pestré stravy.
 • Není určeno pro děti do 3 let.
 • Ukládat mimo dosah dětí! 
 • Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.
 • Uchovávejte v suchu a temnu, chraňte před teplem.

 Přečtěte si článek o koupání ve vodě plné sinic >>

 Přečtěte si článek o tom jak dodržovat hygienu >>

Forma Tablety
Počet tablet 50 tablet

Rapeto

Společnost Rapeto a. s. se specializuje na výrobu vlastního sortimentu a oblast smluvního vývoje a výroby. Zárukou kvality produktů je mnohaletá zkušenost, tým školených zaměstnanců a špičkové technologické zázemí. 

Úzce spolupracují s Akademií věd ČR, Výzkumným ústavem mlékárenským, Výzkumným ústavem potravinářským, Vysokou školou chemicko-technologickou v Praze, praktickými lékaři a lékaři specialisty. Rapeto se zabývá výrobou, distribucí a prodejem doplňků stravy, pivovarských kvasnic Pangamin, vitamínů pro děti, dospělé i starší. Zajišťují výrobu a jiné komplexní služby v oblasti výroby léčiv a potravinových doplňků. 

Doprava nad 1 500 Kč
ZDARMA

Způsoby dopravy

Všechno zboží
SKLADEM

Mrknout na sklad

Jsme EKOLOGICKÁ
firma

Zjistit více

Na našich internetových stránkách jsme upekli internetové sušenky - soubory COOKIES. K jídlu zrovna moc nejsou, ale zkvalitní Vaše nakupování... Rozumím »