Antibakteriální termoláhev LARQ, Granite White 500 ml - LARQ

Díky patentované UV-C technologii lahev sama zničí 99, 9999 % biologických kontaminantů. Stačí stisknout tlačítko na víčku a za 60 vteřin je vaše voda i lahev panensky čistá. Nemusíte se bát, že na čištění zapomenete - lahev je natolik inteligentní, že se pravidelně po dvou hodinách opět vyčistí.

  • NOVINKA
2 990 Kč s DPH
ks
Sklad ks
1 ks

Udržitelnost životního prostředí je pro vás důležitým tématem a moderní technologie vaší vášní? Pak je antibakteriální termoláhev LARQ splněným snem! Jedná se o první samočistící láhev na světě, která navíc dokáže nápoje udržet chladné i teplé. Ano, čtete správně, už žádný nepříjemný zápach z opakovaně používané lahve, už žádné otravné vymývání několikrát denně.

Lámete si hlavu, jak je to možné? Díky patentované UV-C technologii lahev sama zničí 99, 9999 % biologických kontaminantů. Stačí stisknout tlačítko na víčku a za 60 vteřin je vaše voda i lahev panensky čistá. Nemusíte se bát, že na čištění zapomenete - lahev je natolik inteligentní, že se pravidelně po dvou hodinách opět vyčistí. A to tak tiše, že to ani nepostřehnete. Nebude vás tedy rušit například při pracovní poradě. Sami si můžete zvolit intenzitu čištění ve dvou programech - normálním a intenzivním. Tlačítko stisknete buď jednou, nebo dvakrát. Lahev dobíjíte přes USB kabel a v normálním režimu vydrží nabitá jeden až dva měsíce. Na nutnost dobití vás upozorní indikátor baterie. Pokud tlačítko podržíte 5 vteřin, lahev se přepne do cestovního módu a zablokuje tlačítko proti náhodnému stisknutí. Dokonalé, že?

Aby toho nebylo málo, láhev udrží nápoje chladné po dobu až 24 hodin a teplé až 12 hodin. Při využití pro slazené nápoje či kávu je vhodné láhev umýt ručně. Je vyrobena z nerezové oceli bez BPA. Její objem je 500 ml a váží necelých 400 gramů, snadno se vejde do každé kabelky a tašky, takže ji můžete celý den jednoduše nosit s sebou. Na vašem pracovním stole zabere jen minimum místa.

  • Antibakteriální UV-C LED
  • dobíjecí Li-Polymer baterie s výdrží cca. měsíc
  • micro USB
  • samočistící proces každé 2 hodiny

Hlídat si svůj pitný režim už nemůže být snazší. Je dostupná v pěti barevných provedeních, takže mezi nimi jistě najdete i svou oblíbenou barvu. Zkuste například decentní bílou. Ještě váháte s nákupem? Společnost LARQ věnuje z každé prodané lahve určité procento neziskovým organizacím, které se zasazují o vybudování udržitelných zdrojů vody po celém světě. Teď už váhat nemusíte. Vychutnejte si vodu křišťálově čistou během jedné minuty.

 

Rozměry:

  • výška 24,3 cm
  • průměr 6,8 cm
  • objem 500 ml
  • váha 380 g

Údržba

Při využití pro slazené nápoje či kávu je vhodné láhev umývat ručně.

Ocenění

Lahev byla oceněna prestižní cenou Red Dot Award 2019, která je každoročně udílena nejlepším designérským počinům.

 

LARQ

Popisek připravujeme...

Doprava nad 2 500 Kč
ZDARMA

Způsoby dopravy

Všechno zboží
SKLADEM

Mrknout na sklad

Jsme EKOLOGICKÁ
firma

Zjistit více