UV-C univerzální sterilizační box proti virům S2 - 59S

Univerzální sterilizační box, který zničí až 99% bakterií. Sterilizátor 59S S2 odstraní většinu bakterií, virů i plísní na vašem telefonu nebo dalších drobných předmětech jako brýle, klíče, roušky či jiné předměty.

  • AKCE

Maloobchodní cena: 1 499 Kč, ušetříte 233 Kč (15,54%)

1 266 Kč s DPH
ks
Sklad ks
7 ks

Sterilizátor 59S S2 odstraní většinu bakterií, virů i plísní na vašem telefonu nebo dalších drobných předmětech jako brýle, klíče, roušky či jiné předměty. Ke sterilizaci využívá 59S UV S2 sterilizátor technologii UV LED s UV světlem s vlnovou délkou 260-280 nm.

Box zvládne zničit 99,9 % bakterií během pouhých 180 sekund a díky kompaktním rozměrům jej můžete snadno vzít na cesty. Automatické vypnutí se aktivuje po 3 minutách nebo při otevření boxu. Díky snadné údržbě jej není třeba oplachovat vodou nebo čistit chemikáliemi.

Po aktivaci sterilizátoru otevřete víko, vložte do něj předměty, které chcete sterilizovat, zavřete víko, stisknutím tlačítka začnete 3 minutovou sterilizaci. Po 3 minutách se box automaticky vypne a uslyšíte hlasovou výzvu (sterilizace dokončena), která vám připomene, že sterilizace je dokončena. Během sterilizace neotevírejte víko.

UV-C univerzální sterilizační box S2 - 59S

 

Proč sterilizátor 59S? 

59S je průkopníkem sterilizace pomocí LED diod. Používá technologii UV LED a ultrafialové světlo 260 nm až 280 nm, které fyzikálními prostředky přímo poškozuje DNA / RNA bakterie a viru, aby se dosáhlo rychlé, pohodlné a účinné dezinfekce. 59S vám přináší nový zdravý životní styl, chrání vaši bezpečnost a poskytuje pohodlí, jehož cílem je jednoduchá, cenově dostupná a příjemná dezinfekce. 

Jak funguje UV záření? Proč UV-C technologie? 

UVC se již 60 let běžně používá v sanitátorech a sterilizačních zařízeních v nemocnici. UVC LED světlo eliminuje téměř všechny bakterie fyzickým zničením DNA a RNA. Existují bakterie odolné vůči teplu (virus "šílená kráva"), bakterie odolné vůči chladu (virus ptačí chřipky) a různé choroboplodné zárodky, ale ne odolné vůči UV záření.

UV-C univerzální sterilizační box S2 - 59S

Rozměry: 216x105x70mm
Hmotnost: 850g
Životnost UV LED: 10 000 hodin
Počet LED: 8
Vlnová délka LED: 260-280nm
Výkon: 8 W

 

Protokol o testování produktu - bakterie >>

Protokol o testování produktu - viry >>

FCC protokol >>

FCC licence >>

CE certifikát >>

 

59S

Připravujeme...

Doprava nad 2 500 Kč
ZDARMA

Způsoby dopravy

Všechno zboží
SKLADEM

Mrknout na sklad

Jsme EKOLOGICKÁ
firma

Zjistit více