UV-C univerzální sterilizátor proti virům Mini Sun 1 - 59S

Dezinfekční přístroj s Oled displejem Mini Sun 1 je lehký a přenosný a lze snadno připojit do USB-A. Perfektní k osvětlení nebo dezinfekci notebooku. Dezinfikujte kdykoliv to potřebujete, i když jste na cestách! Dezinfikuje a eliminuje až 99,9% virů a bakterií. Není potřeba žádná voda ani chemikálie.

  • NOVINKA
845 Kč s DPH
ks
Sklad ks
42 ks

Režim osvětlení nebo dezinfekce

Přenosný strilizátor, který můžete vzít kamkoliv potřebujete. Sterilizátor má ohebné rameno, čili si ho můžete libovolně nastavit. Možnost nastavení několika režimů. Ideální k dezinfekci notebooku, klávesnice, myši, mobílního telefonu, sklad, kalkulačky, autosedačky, ledničky apod.

Dezinfikuje a eliminuje až 99,9% virů a bakterií. Není potřeba žádná voda ani chemikálie.

UV-C univerzální sterilizátor Mini Sun 1 - 59S

 

Proč sterilizátor 59S? 

59S je průkopníkem sterilizace pomocí LED diod. Používá technologii UV LED a ultrafialové světlo 260 nm až 280 nm, které fyzikálními prostředky přímo poškozuje DNA / RNA bakterie a viru, aby se dosáhlo rychlá, pohodlná a účinná dezinfekce. 59S vám přináší nový zdravý životní styl, chrání vaši bezpečnost a poskytuje pohodlí, jehož cílem je jednoduchá, cenově dostupná a příjemná dezinfekce. 

Jak funguje UV záření? Proč UV-C technologie? 

UVC se již 60 let běžně používá v sanitátorech a sterilizačních zařízeních v nemocnici. UVC LED světlo eliminuje téměř všechny bakterie a bakterie fyzickým zničením DNA a RNA. Existují bakterie odolné vůči teplu (virus "šílená kráva"), bakterie odolné vůči chladu (virus ptačí chřipky.) A různé choroboplodné zárodky, ale ne odolné vůči UV záření.

Hmotnost: 73 g
Vstupní rozhraní: USB-A
Rychlost vstupu: 5V = 1A
Velikost: 383x70,8x18mm
Použití: dezinfekce / osvětlení

Režim dezinfekce:

  • Počet LED: 5 ks
  • Životnost LED: > 5 000 h
  • Vlnová délka LED: 260-280 nm
  • Výkon: 5W

Režim osvětlení:

  • Počet LED: 12ks
  • Životnost LED: > 20 000 h
  • Výkon: 3W

 

Prohlášení o zkoušce funkčnosti >>

Protokol o testování produktu 1 >>

Protokol o testování produktu 2 >>

CE protokol >>

59S

Připravujeme...

Doprava nad 2 500 Kč
ZDARMA

Způsoby dopravy

Všechno zboží
SKLADEM

Mrknout na sklad

Jsme EKOLOGICKÁ
firma

Zjistit více

Na našich internetových stránkách jsme upekli internetové sušenky - soubory COOKIES. K jídlu zrovna moc nejsou, ale zkvalitní Vaše nakupování... Rozumím »