Lidé

Mgr. Hana Sochůrková - import, distribuce, marketing

Hanka pracuje v oboru zdravotnictví již 18 let a má tudíž dlouholeté zkušenosti. Vystudovala Přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy, obor imunologie. Je velká fanynka squashe :-)

Mgr. Martina Dvořáková - odborný konzultant

Martina vystudovala také Přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy, obor mikrobiologie a je tedy odborník na slovo vzatý. Ve volném čase se věnuje gastronomii a má ráda kvalitní víno.

Ing. Honza Trojan - patriot, ekonom

Honza je patriot a zakladatel firmy Ascomed s. r. o. Má na starosti ekonomické záležitosti a komunikaci se zahraničními dodavateli. Hodně se věnuje cestování, jízdě na běžkách a jachtingu.

Ondřej Ševčík - E - commerce, marketing

Ondřej má na starosti marketing a vše okolo webových stránek, e-shopu, grafiky apod. V oboru se pohybuje již 11 let a za tu dobu zocelil a vyladil své dovednosti. Rád si občas zalumpačí na surfu, snowboardu, lyžích. Sem tam švihne nějaké to lesní poježdění na kole, ale hlavně se věnuje svým dětem a manželce pochopitelně.

Na našich internetových stránkách jsme upekli internetové sušenky - soubory COOKIES. K jídlu zrovna moc nejsou, ale zkvalitní Vaše nakupování... Rozumím »