Výrobci

3M

Po celé zeměkouli společnost 3M každý den pomáhá lidem. Nezapomíná také na přírodu a přispívá ke skutečně udržitelnému rozvoji prostřednictvím ochrany životního prostředí, společenské odpovědnosti a hospodářského pokroku. Používají vědu ke skutečnému zlepšení života každého člověka na celém světě.

Zobrazit

Allergika

Již více než 25 let vyvíjí německá společnost Allergika produkty farmaceutické kvality pro prevenci a léčbu alergií a kožních onemocnění. Zaměřuje se na lidi s kožními onemocněními a kožními problémy. Cílem společnosti Allergika je nabídnout lidem s alergickými kožními podmínkami skutečné terapeutické alternativy.

Zobrazit

Areko

Společnost Areko, spol. s r. o. vznikla v roce 1991. Počáteční aktivity se týkaly oblasti ochrany životního prostředí a vývoje technologií na likvidaci nebezpečných odpadů.

Zobrazit

BreaSafe

Značka BreaSafe spadá pod českou firmu Pardam, která se od roku 2009 zabývá výrobou nanovlákenných materiálů. Výrobce Pardam je jediným na světě, který využívá odstředivé síly k výrobě anorganických a polymerových vláken.

Zobrazit

NAFIGATE Cosmetics

NAFIGATE Cosmetics je česká společnost propojující díky nanotechnologiím vědu a kosmetiku. NAFIGATE vyvíjí jedinečné přípravky z nichž například podoční maska Nano Eye Lift získala i celosvětový patent.

Zobrazit

NanoRepro AG

Společnost NanoRepro AG se sídlem v Německu se specializuje na vývoj, výrobu a národní a mezinárodní distribuci lékařských testů, především v oblasti zdravotního plánování a preventivní péče. Společnost se zaměřuje na rychle rostoucí trh, který je formován stále se zvyšujícím zdravotním povědomím obyvatelstva a v dalších letech bude i nadále nabývat na významu. Společnost NanoRepro má v portfoliu 24 rychlých domácích testů a neustále se nabídku rozšiřuje. Společnost mimo jiné již zavedla 2 těhotenské testy, test mužské plodnosti, test na zdravotní stav žaludku a řadu různých alergických a zdravotních screeningových testů.

Zobrazit

nanoSPACE

Společnost nanoSPACE s. r. o. je česká firma působící na českém a zahraničním trhu. Vyrábí antialergické výrobky z nanovláken a jako první firma na světě vyrábí povlaky z nanovláken s bariérou proti prachovým roztočům a jejich alergenům. Řadí se tak mezi přední světové výrobce ochranných protiroztočových a prachuvzdorných povlaků pro lůžkoviny.

Zobrazit

NanoTrade

Společnost NanoTrade s. r. o. byla založena v roce 2004 v Olomouci a patří mezi nejstarší firmy v oboru nanotechnologií v České republice.

Zobrazit

Nasaleze

Společnost Nasaleze baly založena v roce 2000 a od té doby se zabývá výrobou produktů na bázi přírodního celulózového prášku. Sídlí ve Velké Británii a jejich produkty jsou oblíbené po celém světě.

Zobrazit

NeilMed

Společnost NeilMed, patří mezi největší výrobce a dodavatele nosních zvlhčovacích přípravků na bázi soli na světě. Vlajkovou lodí jsou produkty NeilMed Sinus Rinse.

Zobrazit

Oculocin - Origmed

Výrobce unikátních očních kapek, které mohou být používány po delší dobu. Při jejich výrobě byl kladen důraz na jejich biologicky aktivní přísady.

Zobrazit

Rapeto

Společnost Rapeto a. s. se specializuje na výrobu vlastního sortimentu a oblast smluvního vývoje a výroby. Zárukou kvality produktů je mnohaletá zkušenost, tým školených zaměstnanců a špičkové technologické zázemí. 

Zobrazit

Refil

Refil je Česká firma, která se zaměřuje na výrobu filtračních polomasek neboli respirátorů. Společnost byla založena v roce 1993 a postupně si buduje silnou pozici v řadě evropských zemí. Při vývoji jejich produktů kladou vysoký důraz na kvalitu a komfort nošení, což jsou hlavní kritéria pro ochranu zdraví člověka. Produkty Refil byly vyvinuty a testovány pro použití v nejnáročnějších pracovních podmínkách (např. hlubinné doly). Všechny respirátory mají příslušné certifikace a splňují všechny požadavky na ochranu zdraví.

Zobrazit

ReSpimask

Obličejové masky neboli obličejové roušky ReSpimask, které vyrábí firma Redspeare & Co. fungují na bázi mechanické membrány tvořené nanovlákny. Membrána RESPILON, vznikla jako výsledek mnohaletého výzkumu evropských vědců.

Zobrazit

Retap - Nanoaircleaner

Firma Retap je rodinná česká firma s tradicí 25 let. Původně se firma zabývala kovovýrobou, která později přešla ve výrobu kachlových kamen s vodními výměníky, elektrických kachlových akumulačních kamen, kachlových přímotopů a kachlových radiátorů. Všechny výrobky jsou realizované na zakázku z keramických kachlí vlastní výroby. V roce 2012 začala firma Retap spolupracovat s Technickou univerzitou v Liberci, katedrou nanotechnologií a uvedla na trh zcela nové výrobky na bázi nanotechnologií - nanočističky vzduchu Nanoaircleaner, které Vám nabízíme v našem e-shopu. Podrobné informace k čističkám vzduchu najdete u jednotlivých produktů.

Zobrazit

Rhinix

Rhinix je společnost, která se věnuje vývoji a výrobě produktu, který umožňuje lidem překonat alergickou rýmu, která oslabuje lidské tělo. Společnost Rhinix byla založena v srpnu 2011. Zakldatelem je Peter Sinkjaer Kenney, který vynalezl nosní filtr Rhinix. Při vývoji nosní bariéry Rhinix získal Peter dva bakalářské tituly, jeden v oboru lékařství a druhý v obchodní administrativě na Aarhuské univerzitě v Dánsku. 

Zobrazit

StopBac

Výrobky značky StopBac vyrábí česká společnost ING MEDICAL s. r. o., která se orientuje na zdravotnické prostředky. Vznikla v roce 2004 a cílem společnosti je průmyslová výroba špičkových produktů pro zdravotnictví využívající nanotechnologie.

Zobrazit

Na našich internetových stránkách jsme upekli internetové sušenky - soubory COOKIES. K jídlu zrovna moc nejsou, ale zkvalitní Vaše nakupování... Rozumím »