Výrobci

3M

Na popisku usilovně pracujeme...

Zobrazit

Allergika

Na popisku usilovně pracujeme...

Zobrazit

Areko

Společnost Areko, spol. s r. o. vznikla v roce 1991. Počáteční aktivity se týkaly oblasti ochrany životního prostředí a vývoje technologií na likvidaci nebezpečných odpadů.

Zobrazit

BreaSafe

Značka BreaSafe spadá pod českou firmu Pardam, která se od roku 2009 zabývá výrobou nanovlákenných materiálů. Výrobce Pardam je jediným na světě, který využívá odstředivé síly k výrobě anorganických a polymerových vláken.

Zobrazit

NAFIGATE Cosmetics

NAFIGATE Cosmetics je česká společnost propojující díky nanotechnologiím vědu a kosmetiku. NAFIGATE vyvíjí jedinečné přípravky z nichž například podoční maska Nano Eye Lift získala i celosvětový patent.

Zobrazit

nanoSPACE

Společnost nanoSPACE s. r. o. je česká firma působící na českém a zahraničním trhu. Vyrábí antialergické výrobky z nanovláken a jako první firma na světě vyrábí povlaky z nanovláken s bariérou proti prachovým roztočům a jejich alergenům. Řadí se tak mezi přední světové výrobce ochranných protiroztočových a prachuvzdorných povlaků pro lůžkoviny.

Zobrazit

NanoTrade

Společnost NanoTrade s. r. o. byla založena v roce 2004 v Olomouci a patří mezi nejstarší firmy v oboru nanotechnologií v České republice.

Zobrazit

Nasaleze

Společnost Nasaleze baly založena v roce 2000 a od té doby se zabývá výrobou produktů na bázi přírodního celulózového prášku. Sídlí ve Velké Británii a jejich produkty jsou oblíbené po celém světě.

Zobrazit

NeilMed

Společnost NeilMed, patří mezi největší výrobce a dodavatele nosních zvlhčovacích přípravků na bázi soli na světě. Vlajkovou lodí jsou produkty NeilMed Sinus Rinse.

Zobrazit

Oculocin - Origmed

Výrobce unikátních očních kapek, které mohou být používány po delší dobu. Při jejich výrobě byl kladen důraz na jejich biologicky aktivní přísady.

Zobrazit

Rapeto

Společnost Rapeto a. s. se specializuje na výrobu vlastního sortimentu a oblast smluvního vývoje a výroby. Zárukou kvality produktů je mnohaletá zkušenost, tým školených zaměstnanců a špičkové technologické zázemí. 

Zobrazit

Refil

Na popisku usilovně pracujeme...

Zobrazit

ReSpimask

Obličejové masky neboli obličejové roušky ReSpimask, které vyrábí firma Redspeare & Co. fungují na bázi mechanické membrány tvořené nanovlákny. Membrána RESPILON, vznikla jako výsledek mnohaletého výzkumu evropských vědců.

Zobrazit

Retap - Nanoaircleaner

Firma Retap je rodinná česká firma s tradicí 25 let. Původně se firma zabývala kovovýrobou, která později přešla ve výrobu kachlových kamen s vodními výměníky, elektrických kachlových akumulačních kamen, kachlových přímotopů a kachlových radiátorů. Všechny výrobky jsou realizované na zakázku z keramických kachlí vlastní výroby. V roce 2012 začala firma Retap spolupracovat s Technickou univerzitou v Liberci, katedrou nanotechnologií a uvedla na trh zcela nové výrobky na bázi nanotechnologií - nanočističky vzduchu Nanoaircleaner, které Vám nabízíme v našem e-shopu. Podrobné informace k čističkám vzduchu najdete u jednotlivých produktů.

Zobrazit

Rhinix

Rhinix je společnost, která se věnuje vývoji a výrobě produktu, který umožňuje lidem překonat alergickou rýmu, která oslabuje lidské tělo. Společnost Rhinix byla založena v srpnu 2011. Zakldatelem je Peter Sinkjaer Kenney, který vynalezl nosní filtr Rhinix. Při vývoji nosní bariéry Rhinix získal Peter dva bakalářské tituly, jeden v oboru lékařství a druhý v obchodní administrativě na Aarhuské univerzitě v Dánsku. 

Zobrazit

StopBac

Výrobky značky StopBac vyrábí česká společnost ING MEDICAL s. r. o., která se orientuje na zdravotnické prostředky. Vznikla v roce 2004 a cílem společnosti je průmyslová výroba špičkových produktů pro zdravotnictví využívající nanotechnologie.

Zobrazit

Na našich internetových stránkách jsme upekli internetové sušenky - soubory COOKIES. K jídlu zrovna moc nejsou, ale zkvalitní Vaše nakupování... Rozumím »