Braňte ​​se ​​proti​​ nemoci,​​ než​​ vás ​​dostihne ​​– pomůže ​​účinný​​ sprej

Zabraňte​​ onemocnění ​​přírodní​​ cestou

Chraňte se preventivně, než vás onemocnění dostihne. Rychlou a účinnou ochranu vám poskytne Nasaleze Protect​. Tento 100% přírodní práškový sprej chrání preventivně proti vdechovaným vzdušným virům, bakteriím a dalším látkám. Díky tomu brání váš organismus před chřipkou, nachlazením a dalšími nemocemi způsobenými vzdušnými částicemi.

Jak ​​sprej​​ působí?

Nasaleze Protect obsahuje extrakt máty peprné a vytváří v nose gelovou bariéru, kterou neprostoupí žádné alergeny, viry, bakterie a polutanty​. Gelová bariéra funguje jako účinný filtr virů a bakterií​. Zasahuje díky tomu už v předstihu a řeší příčiny vzniku onemocnění – neléčí tedy potíže, které se s nemocí později pojí.

Nasaleze Protect obsahuje směs přírodních vysoce účinných antivirových látek​. Sprej vám pomůže i v případě, že už jste nemocní. Ačkoliv je určen hlavně k prevenci, díky antibakteriálním a antivirovým vlastnostem ho můžete použít ​​i ​​pro ​​rychlé​​ zotavení​.

Kouzlo​​ medvědího​​ česneku ​​a ​​žádné ​​vedlejší ​​účinky

Nejenže medvědí česnek skvěle chutná, má ale také antivirové účinky​. Jeho výtažek tak posiluje účinek nosního spreje​. Používání Nasaleze Protect navíc nemá žádné škodlivé vedlejší účinky, protože sprej neobsahuje žádnou účinnou léčivou látku, ale má v sobě výtažek z česneku medvědího a máty peprné. Obě rostliny mají antibakteriální a antivirový účinek a už po staletí se ​​používají ​​k ​​prevenci ​​a ​​léčbě ​​nachlazení​.

Určený ​​pro ​​každého

Nosní sprej Nasaleze Protect je vhodný jak pro dospělé, včetně těhotných a kojících žen, tak i pro děti od 3 let​. Ty by ale sprej měly používat jen pod dohledem dospělé osoby.

Jak už jsme zmínili, sprej můžete používat zejména preventivně​. Přes den projde naším nosem obrovské množství vzduchu, a tím pádem i vysoký počet cizorodých částic – virů, bakterií, prachu, alergenů a dalších, které způsobují zákeřná onemocnění.

Jemný celulózový prášek z přípravku Nasaleze Protect zůstane na nosní sliznici, kde se spojí s její vlhkostí a vytvoří ochrannou gelovou bariéru​. Ta nosní sliznici překrývá a působí jako účinný filtr.

Po Nasaleze Protect ale klidně sáhněte i v době, kdy už jste nemocní​. Díky antibakteriálním a antivirovým vlastnostem vám pomůže zbavit se nemoci v co nejkratší době.

Kdy ​​a ​​jak​​ často​​ Nasaleze ​​Protect ​​používat

Ve chvíli, kdy řádí virózy a chřipky​, je každý pomocník dobrý. Používejte Nasaleze Protect třikrát denně​, případně méně. Pokud už jste onemocněli, nosní sprej Nasaleze Protect vám pomůže účinně bojovat s nemocí už od prvního dne nachlazení. Gelovou bariéru je potřeba obnovovat po každém vysmrkání ​​nebo ​​silném ​​kýchnutí​.

Pohybujete se ve školách, nemocnicích, veřejné dopravě nebo velkých společenských akcích? Raději se chraňte zavčas a udržujte ve svém nose neustále efektivní bariéru​. Nasaleze Protect se používá snadno. Stačí si ucpat jednu nosní dírku, do druhé aplikovat prášek a vyčkat dvě vteřiny. Pak se jen nadechnete a prášek se v nose rozptýlí.

Nedejte nachlazení šanci a vyzkoušejte ochranu s účinným nosním sprejem Nasaleze Protect. Zasáhne dříve, než vás nemoc dostihne​, ​a navíc vám nezpůsobí žádné vedlejší potíže.

Ondřej Ševčík

Nechcete přijít o další zajímavé články na téma zdraví? Přidejte se k nám a už Vám žádná novinka neunikne.

Přidat se k nám >>