Antibakteriální nanovlákenný respirátor - BreaSAFE + Nosní bariérový sprej - Nasaleze Protect 800 mg

Antibakteriální nanovlákenný respirátor skupiny FFP3. Účinné zachytávání pylů, alergenů, sazí, naftových a dalších částic větších než 0.3 μm s účinností záchytu vyšší než 99.8 %. | Nasaleze Protect je klinicky ověřený, 100 % přírodní práškový sprej, který poskytuje rychlou a účinnou ochranu proti nosem vdechovaným vzdušným virům, bakteriím a dalším látkám. Tím chrání tělo před chřipkou, nachlazením a dalšími nemocemi způsobovanými vzdušnými částicemi. Obsahuje unikátní směs přírodních, vysoce účinných antivirových látek, které v nose vytvoří gelovou bariéru a fungují jako účinný filtr virů a bakterií.

Maloobchodní cena: 578 Kč, ušetříte 60 Kč (10,38%)

518 Kč s DPH

Zboží je momentálně vyprodáno
Aktuální dostupnost: Na dotaz

Antibakteriální nanovlákenný respirátor - BreaSAFE

Světově unikátní respirátory na bázi nanovláken s výjimečnými vlastnostmi a inovativní filtrační technologií.

 • Filtrační účinnost FFP3 dle evropské normy EU EN 143:2001.
 • Účinné zachytávání pylů, alergenů, sazí, naftových a dalších částic větších než 0.3 μm s účinností záchytu vyšší než 99.8 %.
 • Respirátor prodyšný po celém povrchu [150 cm2].
 • Stabilní antimikrobiální vlastnosti zabraňující růstu plísní a bakterií.
 • Lehké a pohodlné nošení.
 • Vysoká propustnost vzduchu díky velmi tenké nanovlákenné vrstvě » velmi nízká tlaková ztráta [100 Pa].
 • Odolný proti vlhkosti.
 • Ekologická výrobní technologie » laminování vrstev bez škodlivého lepidla, pouze zahříváním a lisováním.
 • Mechanicky odolný.
 • Navržen pro užívání během náročné fyzické aktivity i pro každodenní použití.
 • Vysoké těsnící vlastnosti a vysoký Fit Factor Vyhovuje podmínkám pro styk s pokožkou.

Návod k použití

Respirátor BreaSAFE®

Celo-prodyšný respirátor pro dlouhodobé použití, bez ventilku. Respirátor BreaSAFE® je určen k ochraně uživatele proti vdechování pevných částic a kapalných aerosolů v ovzduší. Respirátor nechrání proti plynům. Nesmí být použit k ochraně v prostředích, kde není známo složení a koncentrace škodlivin v ovzduší. Před použitím čtěte návod k použití, prověřte, zda respirátor není poškozený a při nasazování respirátoru na obličej postupujte podle návodu. Respirátor je určen pro opakované použití, nečistí se. Doba použití je závislá na prašné koncentraci na pracovišti a aktivitě uživatele. Respirátor se nesmí máčet ve vodě ani v jiné tekutině.

Respirátor musí být vyměněn, jestliže

 • Prach pronikl respirátorem a bylo zjištěno jeho znečištění.
 • Došlo k podstatnému zvýšení dýchacího odporu.
 • Respirátor musí být uchován v suchém a čistém prostředí při teplotách -5 až +40 °C.

Návod k nasazení respirátoru

 1. Uchopte respirátor a přiložte jej k obličeji nosním výliskem nahoru.
 2. Přetáhněte upínací pásky přes hlavu. Délku pásku upravte tak, aby nedocházelo k otlakům, ale současně tak, aby nedocházelo k pohybu respirátoru po obličeji.
 3. Prověřte těsnost respirátoru: Silně se nadechněte. Jestliže zjistíte pronikání vzduchu mezi respirátorem a obličejem, zlepšení dosáhnete: posunutím respirátoru na obličeji do vhodnější polohy / úpravou délky upínacích pásků / posunutím upínacích pásků do vhodnější polohy
 4. Požadavky na těsnost pravděpodobně nebudou splněny, jestliže má uživatel na dosedací ploše těsnící linie respirátoru vousy.

Informační brožura - Breasafe - Smog >>

Informační brožura - Breasafe - Evakuace >>

Informační brožura - Breasafe - Doprava >>

Informační brožura - Breasafe - Alergie >>

Informační brožura - Breasafe - Informace >>

Návod k použití - Breasafe >>

 

Nosní bariérový sprej - Nasaleze Protect 800 mg

Celulózový práškový sprej s extraktem máty peprné vytváří v nose gelovou bariéru, která je neprostupná pro nosem vdechované alergeny, viry, bakterie a polutanty. Řeší příčiny vzniku, nikoliv léčbu potíží a to i v případě užívání jiné antialergické léčby.

 Obohacen o výtažek z medvědího česneku, který má antivirové účinky.

 Prevence nachlazení a chřipky (vhodné zvláště v místech s vyšší koncentrací choroboplodných zárodků).

 Videonávod jak používat Nasaleze Protect >>

Složení

Obsahuje celulózový prášek rostlinného původu, práškový extrakt z česneku medvědího a práškový extrakt z máty peprné.

Jak Nasaleze Protect účinkuje?

Nasaleze Protect zachytí, absorbuje a následně neutralizuje vzdušné bacily. Tím odstraní příčinu onemocnění a neléčí tak pouze jeho příznaky. To vše bez známých vedlejších účinků. Nasaleze Protect neobsahuje žádnou účinnou léčivou látku. Celulózový prášek vytváří tenkou gelovou vrstvu na sliznici nosní dutiny. Tato ochranná bariéra působí jako filtr, takže vzdušné mikroby a další částice nemohou vstoupit do těla. Práškový výtažek z česneku medvědího a máty peprné má antibakteriální a antivirový účinek. Obě rostliny jsou používány k prevenci a léčbě nachlazení po staletí.

Kdo může používat Nasaleze Protect?

Nasaleze je vhodný pro dospělé, včetně těhotných a kojících žen a děti od 3 let (pod dohledem dospělé osoby). Udržujte mimo dosah malých dětí.

Kdy používat Nasaleze Protect?

 • Preventivně
  Naším nosem projde za den obrovské množství vzduchu a spolu s ním i nepředstavitelný počet cizorodých částic – virů, bakterií, prachu, alergenů apod., které způsobují nejrůznější onemocnění. Jemný celulózový prášek z přípravku Nasaleze po aplikaci ulpí na nosní sliznici. Dochází k reakci s její vlhkostí a k vytvoření ochranné gelové bariéry, která nosní sliznici překrývá a funguje jako účinný filtr.
 • Při onemocnění
  I když je Nasaleze Protect určen především k prevenci, díky antibakteriálním a antivirovým vlastnostem jeho složek je možné ho použít i ve chvíli, kdy nemoc již propukla. Studie prokázaly kratší dobu onemocnění při používání Nasaleze Protect.

Kdy a jak často aplikovat?

Nasaleze Protect je doporučováno používat 3x denně během období viróz a chřipek, nicméně dávka může být snížena i zvýšena v závislosti na pravděpodobnosti výskytu choroboplodných zárodků v bezprostředním okolí.
Již jste onemocněli? Je zdokumentováno, že pokud se Nasaleze Protect začne užívat od prvního dne nachlazení, snižuje dobu jeho trvání.
Celistvá gelová bariéra, která je pro účinek klíčová, je potřeba obnovovat po každém vysmrkání, či silném kýchnutí.
Abyste dosáhli co nejlepšího účinku, udržujte neustále efektivní bariéru ve svém nose, zvláště pokud jste vystaveni pravděpodobné vyšší koncentraci choroboplodných zárodků - ve školách, nemocnicích, veřejné dopravě, sportovních a společenských akcích.

Jak se Nasaleze Allergy používá?

Velmi jednoduše:

 1. Poklepejte dnem lahvičky o pevnou podložku, aby se prášek ocitl dole.
 2. Před prvním použitím si otestujte tlak potřebný k získání správné dávky: lahvičku namiřte od sebe a zmáčkněte, správná dávka je prachový obláček
  vysoký cca 5 cm.
 3. Jemně se vysmrkejte.
 4. Lehkým stiskem ukazováčku si ucpěte jednu nosní dírku a do druhé aplikujte prášek stisknutím lahvičky.
 5. Vyčkejte dvě vteřiny a jemně se nadechněte, aby se prášek v nose rozptýlil.
 6. Vyměňte dírky a postup opakujte.

Péče o Nasaleze

Udržujte za všech okolností lahvičku a zvláště trysku suchou. Neoplachujte lahvičku vodou či jinou tekutinou, protože to může mít vliv na správnou funkci práškového spreje. Nevystavujte přímému slunečnímu záření a teplotám nad 30 °C.

Doplňující informace

Balení 800 mg odpovídá přibližně 200 aplikacím, což vystačí na 1 až 2 měsíce při každodenním užívání. Neobsahuje žádná léčiva, pouze přírodní složky.

Varování

Nepoužívejte, pokud je porušen pojistný kroužek připevněný na lahvičce. Vždy po použití nasaďte zpět uzávěr a uložte na suchém místě. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců. Pokud se prášek dostane do oka, oko opláchněte vodou. Výskyt jakékoliv nežádoucí reakce není pravděpodobný. Pokud by k takovéto události došlo, poraďte se se svým lékařem.

Webové stránky produktuNasaleze v České republice - www.nasaleze.cz 

Příbalový leták ke stažení >>>

 Přečtěte si článek o chřipce >>

 Přečtěte si článek o tom jak se bránit nemoci >>

 Přečtěte si článek o vzniku Nasaleze >>

ObchodProAlergiky.cz

Pomáhat a chránit před alergiemi...

Doprava nad 2 500 Kč
ZDARMA

Způsoby dopravy

Všechno zboží
SKLADEM

Mrknout na sklad

Jsme EKOLOGICKÁ
firma

Zjistit více

Na našich internetových stránkách jsme upekli internetové sušenky - soubory COOKIES. K jídlu zrovna moc nejsou, ale zkvalitní Vaše nakupování... Rozumím »