GlutenCHECK, Domácí test na zjištění alergie na lepek, expirace 10/2022 - NanoRepro AG

Otestujte se v pohodlí domova pouze z 1 kapky krve. Trápí Vás časté průjmy, bolesti břicha a nevolnost? Jste stále unavení a chudokrevní? Hubnete bez příčiny? Zkuste domácí test GlutenCHECK, který pomáhá odhalit alergii na lepek (celiakii).

  • VýPRODEJ

Maloobchodní cena: 515 Kč, ušetříte 258 Kč (50,1%)

257 Kč s DPH
ks
Sklad ks
4 ks

GlutenCHECK - otestujte se v pohodlí domova pouze z JEDNÉ VELKÉ kapky krve!

 

Rychlá a přesná metoda - přesnost 98 %

Rychlý domácí test na zjištění alergie na lepek.

Celiakie je chronické autoimunitní onemocnění tenkého střeva vyvolané nesnášenlivostí lepku, který je součástí bílkovin obilnin. Jedinou možnou léčbou je výživa bez obsahu lepku (bezlepková dieta).

Podívat se na instruktážní video >>

 

Je to zcela jednoduché

    • K provedení testu potřebujete pouze 1 velkou kapku krve, kterou získáte pomocí lancety a masírování špičky vašeho prstu.
  • Krev naředíte speciálním ředícím roztokem ve skleněné lahvičce.
  • Pipetou přenesete 5 kapek naředěné krve na testovací kazetu.
  • Za 10 minut odečtete výsledek.

Balení obsahuje vše potřebné k provedení testu včetně podrobného návodu.

U osob s alergií na lepek reaguje imunitní systém na kontakt s lepkem tvorbou protilátek třídy IgA a jejich přítomnost se v testu projeví vznikem červené čáry v oblasti daného alergenu.

GlutenCHECK je prvním krokem ke zjištění, zda máte celiakii. Nenahrazuje diagnostiku celiakie od lékaře. Výsledky testu by měly být vyhodnoceny spolu s dalšími klinickými informacemi. Konečná diagnóza musí být potvrzena lékařem!

Návod k použití ke stažení ZDE >>

Forma Domácí test

NanoRepro AG

Společnost NanoRepro AG se sídlem v Německu se specializuje na vývoj, výrobu a národní a mezinárodní distribuci lékařských testů, především v oblasti zdravotního plánování a preventivní péče. Společnost se zaměřuje na rychle rostoucí trh, který je formován stále se zvyšujícím zdravotním povědomím obyvatelstva a v dalších letech bude i nadále nabývat na významu. Společnost NanoRepro má v portfoliu 24 rychlých domácích testů a neustále se nabídku rozšiřuje. Společnost mimo jiné již zavedla 2 těhotenské testy, test mužské plodnosti, test na zdravotní stav žaludku a řadu různých alergických a zdravotních screeningových testů.

Doprava nad 2 500 Kč
ZDARMA

Způsoby dopravy

Všechno zboží
SKLADEM

Mrknout na sklad

Jsme EKOLOGICKÁ
firma

Zjistit více