Antivirová ústní rouška pro dospělé - ReSpimask

Tato rouška patří díky nanovlákenné membráně mezi nejúčinnější na trhu. Spolehlivě zachytí nebezpečné viry, roztoče, bakterie, plísně, smogové částice, pyly a mnoho dalších škodlivých látek pohybujících se v ovzduší kolem vás. Dokáže vás ochránit také před znečištěným ovzduším, alergeny i nemocemi jako je chřipka a její mutace. Účinnost roušky byla stanovena na více než 99,9 %, jelikož byl prokázán záchyt všech částeček nad 0,025 µm (mikrometr).

Maloobchodní cena: 89 Kč, ušetříte 30 Kč (33,71%)

59 Kč s DPH

Dostupné varianty

Velikost M momentálně vyprodáno
Aktuální dostupnost: Na dotaz

Chci dostávat informace ohledně aktuální dostupnosti roušek na e-mail >>

Aktuální informace ohledně dostupnosti respirátorů, roušek ZDE >>

 

Opakují se ve vašem prostředí stále smogové situace? Vyskytujete se v místech, kde hrozí výskyt přenosných chorob? Bojíte se při cestování nákazy nebo infekcí? Ve všech případech je pro vás řešením rouška ReSpimask.

Ústní roušky ReSpimask neboli ústenky nabízíme ve dvou velikostech v bílé barvě. Velikost M je vhodná spíše pro ženy a velikost L pro muže nebo ženy s větším obličejem. V nabídce jsou i roušky pro těhotné nebo pro nejmenší děti. 

Ochrana před smogem, alergeny, bakteriemi (angína), plísněmi, viry (chřipka, ebola, neštovice).

Ochrana a komfort

Ústní roušky ReSpimask obsahují extrémně hustou nanovlákennou membránu, která zachycuje veškeré biologické hrozby mezi které patří např. viry, roztoče, bakterie, plísně, smogové částice, pyly... Spolehlivě vás ochrání před chřipkou, ale i jinými nemocemi, jako je ebola nebo tuberkulóza. Rouška dokáže zachytit částice ≥ 0,025 μm (mikrometru). I přesto zůstává perfektně prodyšná a umožnuje bezproblémové dýchání. Roušku mohou tak bez problémů nosit i astmatici a starší a nemocní lidé. Rouška je unikátně tvarovaná a je vybavena přilnavou obrubou, která zajišťuje absolutní ochranu před okolním prostředím, ale i perfektní komfort uživatele. Adhesivní proužek zajišťuje dokonalou přilnavost a těsnost. Roušku můžete bez obav nosit společně s dioptrickými brýlemi. 

Díky roušce chráníte nejen sebe (nositele roušky) před okolním prostředím, ale také okolí před případnou nákazou od nositele roušky. Při nasazování roušky důrazně doporučujeme dodržovat přísnou hygienu. Roušku nasazujte na čistý obličej, čistýma rukama, jinak by mohlo dojít k infikaci vnitřní strany roušky.

Nanotkanina použitá v roušce je českým patentem a prošla několika testy v renomovaných laboratořích - EMPA (Švýcarsko), VUT (ČR) či Nelson Laboratories.

Bezpečnost

Roušky ReSpimask s nanovlákennou technologií RESPILON fungují na principu mechanické bariéry, bez použití chemických látek nebo nanočástic stříbra. Nevdechujete tak, žádné chemické látky navíc, pouze čistý vzduch zbavený všech částic menších než 0,025 mikrometru. 

Rozměry roušky (v nejširším místě bez poutka za ucho)

Velikost M

  • šířka (složená maska) 122 mm
  • délka (od nosu po bradu) 128 mm
  • rozměr od kořene nosu po ucho ≤ 11 cm

Velikost L

  • šířka (složená maska) 133 mm
  • délka (od nosu po bradu) 148 mm
  • rozměr od kořene nosu po ucho ≤ 15 cm

Roušky ReSpimask můžete využít v čekárně u doktora, v kanceláři, v porodnici, při cestování, při zahradničení...

 Podívejte se na video, jak rouška ReSpimask funguje. Video ke shlédnutí - ZDE >>

 Přečtěte si článek o prevenci alergické rýmy >>

Forma Rouška

Respilon

Výrobky RESPILON chrání lidské zdraví, zajišťují zdravý spánek, bezproblémové dýchání nebo také ochranu domova před nevítanými hosty v podobě alergenů, prachu, smogu, pylu, virů, bakterií, plísní nebo roztočů.

Výroba produktů Respilon probíhá v České republice. Vlastnosti membrány RESPILON byly testovány v mnoha špičkových laboratořích po celém světě. Cílem společnosti je ochranna lidského zdraví díky moderním technologiím a uvádět na trh vysoce kvalitní nanovlákenné výrobky. 

Doprava nad 2 500 Kč
ZDARMA

Způsoby dopravy

Všechno zboží
SKLADEM

Mrknout na sklad

Jsme EKOLOGICKÁ
firma

Zjistit více