Smart Peak Flow + bluetooth adaptér - elektronický výdechoměr komunikující s chytrým telefonem

Smart Peak Flow je elektronický výdechoměr, který komunikuje s chytrým telefonem a měří maximální výdech (PEF). Je určen pro osobní monitorování stavu plic u astmatiků a alergiků. Má opakovaně použitelný náustek a speciální aplikaci, která zaznamenává měření pacienta ve formě vizuálních grafů a umožňuje jejich sdílení s lékařem. Pro provoz přístroje nejsou třeba žádné baterie a měření lze provádět kdekoli a kdykoli.

1 980 Kč s DPH
ks
Sklad ks
10 ks

Smart Peak Flow je elektronický výdechoměr, který komunikuje s chytrým telefonem a měří maximální výdech (PEF). Je určen proosobní monitorování stavu plic u astmatiků a alergiků. Má opakovaně použitelný náustek a speciální aplikaci, která zaznamenává měření pacienta ve formě vizuálních grafů a umožňuje jejich sdílení s lékařem. Pro provoz přístroje nejsou třeba žádné baterie a měření lze provádět kdekoli a kdykoli.

Smart Peak Flow bluetooth adaptér je elektronické zařízení určené pro umožnění spojení mezi Smart Peak Flow výdechoměrem a jakýmkoliv chytrým telefonem umožňujícím bluetooth připojení. Zařízení je nejlépe používat s chytrým telefonem bez 3,5 mm zvukového konektoru. V případě, že telefon zvukový konektor obsahuje, bluetooth adaptér není třeba.

 

 

Smart Peak Flow byl vyvinut za účelem pravidelného monitorování astmatu. Díky sledování základních plicních funkcí mohou mít astmatici:

  • lépe pod kontrolou svůj aktuální zdravotní stav
  • ujistit se, zda správně užívají léčbu
  • žít tak klidněji a v menším stresu

Smart Peak Flow funguje na většině smartphonů Android a iOS, s výjimkou smartphonů Xiaomi. Pokus o instalaci aplikace do modelů smartphonů Xiaomi selže.

Pro iOS: iOS verze 10.0 nebo novější.

Pro Android: Android verze 5.0 nebo novější.

Měření PEF pomocí Smart Peak Flow se doporučuje provádět 2x denně (ráno a večer), nebo dle doporučení vašeho lékaře.

 Videonávod jak používat Smart Peak Flow >>

 

Kompletní návod k použití pro přístroj Smart Peak Flow ke stažení ZDE >>

Návod k použití pro přístroj Smart Peak Flow s bluetooth adaptérem ke stažení ZDE >>

Forma Elektronika

Smart Respiratory Products

Posláním Smart Respiratory Products se sídlem v Londýně je revoluce v managementu astmatu pomocí inteligentních a účinných produktů, které se snadno používají. Výzkumné a vývojové centrum bylo otevřeno v roce 2016 v Budapešti, kde se momentálně nachází i regionální kancelář, poblíž je výrobní závod. Operační středisko bylo otevřeno v roce 2017 v Imperial College London Innovation Hub a jeho nejmodernější zařízení jsou věnována inovativním podnikům v oblasti biologických věd. Distributorem SmartPeak Flow v České republice a na Slovensku je společnost OPA Group s.r.o.

Doprava nad 2 500 Kč
ZDARMA

Způsoby dopravy

Všechno zboží
SKLADEM

Mrknout na sklad

Jsme EKOLOGICKÁ
firma

Zjistit více

Na našich internetových stránkách jsme upekli internetové sušenky - soubory COOKIES. K jídlu zrovna moc nejsou, ale zkvalitní Vaše nakupování... Rozumím »