Magazín

Suché oči – problém, který si nepleťte s alergií

03.03.2022

Syndrom suchého oka je velice častá oční choroba, která se může objevit v každém věku kromě kojeneckého a batolecího a je vždy spojena se symptomy očního diskomfortu. Obtíže bývají velmi rozmanité od pocitu sucha, pálení, či pocitu přítomnosti písku nebo cizího tělesa v oku. Rovněž se může objevit zarudnutí oka, bolest, citlivost na světlo i rozostřené vidění.

Více informací

Dechová rehabilitace pomáhá jak astmatikům, tak i pacientům po prodělání Covid-19

07.02.2022

I když je pro mnohé z nás dýchání něco naprosto přirozeného, o čem nemusíme vlastně ani moc přemýšlet, je zapotřebí si uvědomit, že je to vlastně „luxus“, který není dopřán zdaleka všem.

Více informací

Jak v zimě předcházet problémům se suchou pokožkou

01.02.2022

Suchá pokožka nás velmi často trápí právě v zimě, kdy střídáme teploty a přecházíme z vytopené místnosti do chladného venkovního vzduchu, kdy venku fouká vítr, uvnitř budov se naopak málo větrá a vzduch je tam bez dostatečné vlhkosti. K tomu všemu většinou konzumujeme málo vitamínů a snižuje se naše celková imunita. Pleť pak ztrácí vlhkost, objevují se na ní suchá a loupající se místa, pálí a svědí. 

Více informací

České nanotechnologie dobývají svět a pomáhají i alergikům

17.01.2022

Loňský rok byl pro české firmy podnikajících v nanotechnologiích rokem, kdy se opět mohly, po roční pauze, „blýsknout“ na světových trzích.

Více informací

Nasaleze je schopen blokovat COVID 19! První oficiálně publikovaná studie ve „Viruses “!

03.01.2022

Vědci za použití buněčných kultur zjistili, že po aplikaci doporučené dávky dochází během 72 hodin k více než 99,99% snížení uvolňování viru z dříve infikovaných buněk! Rovněž bylo prokázáno, že předběžné ošetření buněk přípravkem Nasaleze inhibuje SARS-CoV-2 infekci a navíc je nezávislé na různých variantách viru.

Více informací

Ochrana pokožky — proč musíme dbát nejen o svoji tvář

31.08.2021

Zdravá a zářící pokožka je nezbytným základem krásy každé ženy (a dnes již i muže :)) a péče o ni by měla být denním rituálem nás všech.

Více informací

110 let od podáni první imunoterapeutické vakcíny

07.06.2021

Vakcína – to jediné, co může vyléčit příčinu vaší alergie

Více informací