Magazín

Proplach nosu hypertonickým roztokem a léčba Covid-19

02.07.2020

Nedávno byla publikována studie, která podporuje teorii, že proplachy nosu mohou být prospěšné pro pacienty infikované COVID-19.

Více informací

Jak rozpoznat Covid-19 a sennou rýmu?

22.04.2020

Jak poznáte, kdy trpíte pylovou alergií a kdy byste se měli bát koronaviru?

Více informací

Dvojitá ochrana proti virům — ústní roušky, respirátory a bariérový nosní sprej Nasaleze

27.01.2020

V období náporu virových onemocnění všichni hledají ten nejbezpečnější způsob, jak předejít infekci. Dodržovat zdravou životosprávu, cvičit a otužovat se nestačí, je nutno hledat i mechanické zábrany. V úvahu připadají ústní roušky, respirátory, bariérové nosní spreje, či gely.

Více informací

Chladová Alergie

25.11.2019

Že jste o tomto typu alergie nikdy neslyšeli? Ale přeci existuje!!! A právě nadcházející studené měsíce mohou některé z nás pořádně potrápit.

Více informací

Jak nejlépe na boj s roztoči

12.06.2019

Alergeny roztočů domácího prachu jsou jedním z nejsilnějších spouštěčů alergických reakcí. Roztoči jsou mikroskopičtí osminozí tvorové blízcí příbuzní pavouků a klíšťat.

Více informací

O NAFIGATE Cosmetics

23.04.2019

NAFIGATE Cosmetics hledá způsob, jak k sobě poskládat látky vytvořené přírodou i lidmi tak, aby o pleť pečovaly a dodávaly jí vše potřebné.

Více informací

Bříza - léčivý strom, ne pouze příčina jarních alergií

28.03.2019

Přichází dny, kdy naplno vypuknou potíže těch z nás, kteří trpí alergií na jarní stromy. Již dávno je ve všeobecném povědomí, že nejsilnějšími jarními alergeny jsou právě pyly břízy bělokoré následované lískou obecnou.

Více informací

Na našich internetových stránkách jsme upekli internetové sušenky - soubory COOKIES. K jídlu zrovna moc nejsou, ale zkvalitní Vaše nakupování... Rozumím »