Zvlhčující gel do nosu NasoGEL 28 g - NeilMed

NasoGEL je rozpustný nosní gel založený na bázi fyziologickém roztoku a ve vodě rozpustném gelu obsahující hyaluronát sodný a aloe vera. NasoGel zvlhčuje nosní průchody.

249 Kč s DPH

28 g momentálně vyprodáno
Aktuální dostupnost: Na dotaz

NasoGEL ve formě gelu zvlhčuje a zklidňuje suché nosní průchody, které mohou mít za následek krvácení z nosu, bolesti hlavy, infekce nosu nebo mohou také vést ke změně ve vnímání vůní a chutí. Zvlhčování vnitřního prostředí nosu pomáhá také jako prevence před nachlazením a rýmou. Gel obsahuje kyselinu hyaluronovou, která pomáhá při hydrataci nosu, brání prostupu virů a bakterií k buňce, brání ukládání kolagenu a tím podporuje hojení tkáně. Aloe vera urychluje hojení povrchových poranění v nose a má regenerační a hydratační účinky.

Suchost v nose může být způsobena:

  • vnitřním vytápěním
  • klimatizací
  • cestou v letadle
  • vysokou nadmořskou výškou
  • používáním kyslíku


Doporučuje se používat i při post - radiační terapi, po operaci dutin, po kyslíkových terapiích nebo při příznacích suchosti v nose způsobenou atrofickou rhinitidou.

V případě suchého nosu stačí aplikovat každých 4 - 6 hodin do každé nosní dírky. Aplikaci provádějte pomocí vatové tyčinky nebo prstem v gumových rukavicích.

Přípravek je zdravotnický prostředek.

Doporučuje se používat od 6 let. 

Webové stránky produktu NasoGEL - NeilMed v České republice - www.sinusrinse.cz

 Přečtěte si článek o trápení se suchem v nose >>

Forma Nosní gel
Hmotnost 28 g

NeilMed

Společnost NeilMed, patří mezi největší výrobce a dodavatele nosních zvlhčovacích přípravků na bázi soli na světě. Vlajkovou lodí jsou produkty NeilMed Sinus Rinse.

Posláním společnosti je bezpečnost, dostupnost a efektivnost jejich produktů, které pečují o miliony lidí na celém světě. Jsme rádi, že Vám můžeme produkty této společnosti nabídnout i u nás v České republice.

Podívat se na stránky výrobce >>

Doprava nad 2 500 Kč
ZDARMA

Způsoby dopravy

Všechno zboží
SKLADEM

Mrknout na sklad

Jsme EKOLOGICKÁ
firma

Zjistit více