Změny v objednávce

Změna kontaktních údajů

Změny doručovací nebo fakturační adresy lze provádět do doby, než je objednávka expedována. V každém případě nás pro jistotu o jakékoliv změně informujte e-mailem nebo telefonicky abychom mohli co nejdříve danou situaci řešit a nedošlo tak zbytečně k prodloužení doby dodání.

Storno objednávky

Pokud chcete objednávku stornovat napište nám prosím nebo zavolejte, aby zbytečně nedošlo k expedici zboží s tím vynaložených sil a nákladů.

Změna platby

Změny platby jsou možné u bankovního převodu nebo dobírky. Pokud chcete provést změnu platby, neprodleně nás prosím kontaktujte e-mailem nebo telefonicky.

Změna dopravy

Změnu dopravy nám prosím sdělte, pokud možno co nejdříve, než dojde ke zpracování objednávky (status objednávky „Ve zpracování“). Poté se nám změny provádí již velice komplikovaně :-(

Změna času dodání

V případě zájmu o pozdější datum doručení napište toto datum do poznámky k objednávce. U některých přepravců (DPD) lze datum dodání, případně i místo jednoduše měnit přímo v on-line aplikaci na stránkách přepravce. Odkaz na tyto stránky včetně čísla zásilky a případného kódu obdržíte od přepravce na Vámi zadaný e-mail.

Kontaktujte nás

Ať už potřebujete ve Vaší objednávce cokoliv změnit cokoliv nebo zrušit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme a pomůžeme danou situaci vyřešit.

Na našich internetových stránkách jsme upekli internetové sušenky - soubory COOKIES. K jídlu zrovna moc nejsou, ale zkvalitní Vaše nakupování... Rozumím »