Výrobci

3M

Po celé zeměkouli společnost 3M každý den pomáhá lidem. Nezapomíná také na přírodu a přispívá ke skutečně udržitelnému rozvoji prostřednictvím ochrany životního prostředí, společenské odpovědnosti a hospodářského pokroku. Používají vědu ke skutečnému zlepšení života každého člověka na celém světě.

Zobrazit

4hydro

Jsme nadšenci a inovátoři. Máme za sebou bohaté zkušenosti se zdravotnickými prostředky, které exkluzivně zastupujeme a distribuujeme v Čechách i na Slovensku. Jelikož jsme na trhu nenašli fungující a chutný přípravek na doplnění tekutin, využili jsme našich kontaktů, známostí a zkušeností a pustili se do toho. Vývoj nebyl snadný a rychlý jak jsme čekali. Stále jsme objevovali nové možnosti a informace, které jsme využívali k neustálému zdokonalování přípravku 4hydro.

Zobrazit

59S

Připravujeme...

Zobrazit

Air Liquide

Společnost Air Liquide, světový lídr v oblasti plynů, technologií a služeb pro průmysl a zdraví, je přítomna v 78 zemích s přibližně 64 500 zaměstnanci a obsluhuje více než 3,8 milionu zákazníků a pacientů. Kyslík, dusík a vodík jsou malé molekuly pro život, hmotu a energii. Ztělesňují vědecké území společnosti Air Liquide a jsou jádrem aktivit společnosti od jejího vzniku v roce 1902.

Zobrazit

Allergika

Již více než 25 let vyvíjí německá společnost Allergika produkty farmaceutické kvality pro prevenci a léčbu alergií a kožních onemocnění. Zaměřuje se na lidi s kožními onemocněními a kožními problémy. Cílem společnosti Allergika je nabídnout lidem s alergickými kožními podmínkami skutečné terapeutické alternativy.

Zobrazit

Areko

Společnost Areko, spol. s r. o. vznikla v roce 1991. Počáteční aktivity se týkaly oblasti ochrany životního prostředí a vývoje technologií na likvidaci nebezpečných odpadů.

Zobrazit

Bio-Life

Popisek připravujeme...

Zobrazit

Biozek medical

Popisek připravujeme...

Zobrazit

BreaSafe

Značka BreaSafe spadá pod českou firmu Pardam, která se od roku 2009 zabývá výrobou nanovlákenných materiálů. Výrobce Pardam je jediným na světě, který využívá odstředivé síly k výrobě anorganických a polymerových vláken.

Zobrazit

Clair

Clair je korejský výrobce vysoce kvalitních a designových čističek vzduchu. Čističky vzduchu Clair pravidelně získávají ocenění napříč celým světem. Jsou vybaveny čtyřstupňovým filtračním systémem včetně sterilizace UV LED zářením. 

Zobrazit

Clevertex

Česká značka CleverTex® reprezentuje funkční textilní výrobky s vysokou přidanou hodnotou. Mezi jejich produkty patří mimo jiné i oblečení pro děti s atopickým ekzémem. Oblečky jsou velice příjemné na dotek, lépe zvládá pocení a je vyrobeno z přírodních surovin.

Zobrazit

Closca

Closca je značka s jedinečným účelem... Má Vám pomoci inspirovat se změnou a mění tak postoje lidí. Nabízí ikonické produkty a služby generující sociální hnutí.

Zobrazit

Dromenwinkel

Dromenwinkel je belgická společnost sídlící v Bruselu, která se za posledních pár let rozrostla na trh do Kanady a USA a my máme možnost, jako jedni z prvních v Evropě, jejich skvělý produkt pro zajištění kvalitního spánku nabídnout i vám.

Zobrazit

Flare

Společnost Flare byla založena roku 2010 britským vynálezcem Davies Robertsem, který v té době trávil čas výrobou zvukových zařízení a vylepšováním reproduktorů. Jeho velkou inovací a posláním bylo minimalizovat všechny typy zkreslení ve všech zvukových zařízeních. Věřil, že čím méně zkreslení, tím lepší je spojení s hudbou.

Zobrazit

Gloves In A Bottle

Společnost vznikla v 90. letech nápadem Dana Muellera, který byl zapojen do těžebního průmyslu a všiml si, že se pod pracovní rukavice nanáší silná ochranná pasta nezbytná k ochraně kůže před silnými chemikáliemi při těžbě zlata.

Zobrazit

Harmonelo

HARMONELO vzniklo přímo v srdci Evropy, ale má ambici dostat se až na globální trhy a postupně se stát plnohodnotným světovým hráčem v oblasti unikátních přírodních potravinových doplňků s vysokou přidanou hodnotou, které přinesou nekonečné zdraví, energii, radost a pohodu do rodiny každého.

Zobrazit

Holík International

Holík International je česká společnost zabývající se výrobou rukavic, ve které se pojí tradiční rukavičkářské řemeslo s nejnovějšími technologiemi v tomto oboru.

Zobrazit

Imutest

Popisek připravujeme...

Zobrazit

LARQ

Popisek připravujeme...

Zobrazit

LEPU Medical

Popisek připravujeme...

Zobrazit

Liita Care

Dánská společnost Liita Care se zaměřuje na vývoj nových produktů pro léčbu respiračního zdraví. Jejím cílem je zlepšovat život jak chronicky nemocným (astmatikům, alergikům, pacientům s CHOPN a cystickou fibrózou) tak i zdravým spotřebitelům s dočasnými problémy (při znečištění ovzduší, znečištění vnitřních prostor, při kašli a nachlazení atd.)

Zobrazit

NAFIGATE Cosmetics

NAFIGATE Cosmetics je česká společnost propojující díky nanotechnologiím vědu a kosmetiku. NAFIGATE vyvíjí jedinečné přípravky z nichž například podoční maska Nano Eye Lift získala i celosvětový patent.

Zobrazit

Nanolab

Nanolab patří pod Kaiser servis, firmu s dlouholetou historií sídlící v Brně. Funguje od roku 2002, kdy byla založena Radimem Opluštilem a Milanem Gažím.

Zobrazit

NanoRepro AG

Společnost NanoRepro AG se sídlem v Německu se specializuje na vývoj, výrobu a národní a mezinárodní distribuci lékařských testů, především v oblasti zdravotního plánování a preventivní péče. Společnost se zaměřuje na rychle rostoucí trh, který je formován stále se zvyšujícím zdravotním povědomím obyvatelstva a v dalších letech bude i nadále nabývat na významu. Společnost NanoRepro má v portfoliu 24 rychlých domácích testů a neustále se nabídku rozšiřuje. Společnost mimo jiné již zavedla 2 těhotenské testy, test mužské plodnosti, test na zdravotní stav žaludku a řadu různých alergických a zdravotních screeningových testů.

Zobrazit

nanoSPACE

Společnost nanoSPACE s. r. o. je česká firma působící na českém a zahraničním trhu. Vyrábí antialergické výrobky z nanovláken a jako první firma na světě vyrábí povlaky z nanovláken s bariérou proti prachovým roztočům a jejich alergenům. Řadí se tak mezi přední světové výrobce ochranných protiroztočových a prachuvzdorných povlaků pro lůžkoviny.

Zobrazit

NanoTrade

Společnost NanoTrade s. r. o. byla založena v roce 2004 v Olomouci a patří mezi nejstarší firmy v oboru nanotechnologií v České republice.

Zobrazit

Nasaleze

Společnost Nasaleze baly založena v roce 2000 a od té doby se zabývá výrobou produktů na bázi přírodního celulózového prášku. Sídlí ve Velké Británii a jejich produkty jsou oblíbené po celém světě.

Zobrazit

NeilMed

Společnost NeilMed, patří mezi největší výrobce a dodavatele nosních zvlhčovacích přípravků na bázi soli na světě. Vlajkovou lodí jsou produkty NeilMed Sinus Rinse.

Zobrazit

Oculocin - Origmed

Výrobce unikátních očních kapek, které mohou být používány po delší dobu. Při jejich výrobě byl kladen důraz na jejich biologicky aktivní přísady.

Zobrazit

Omron

polečnost OMRON se snaží vylepšit lékařskou péči pomocí analýzy různých typů zdravotních údajů a informací o chování získaných prostřednictvím její snímací technologie.

Zobrazit

Pikatec

Pikatec je česká nanotechnologická společnost, která se zaměřuje ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci na vývoj nanotechnologií na ochranu povrchů.

Zobrazit

Rapeto

Společnost Rapeto a. s. se specializuje na výrobu vlastního sortimentu a oblast smluvního vývoje a výroby. Zárukou kvality produktů je mnohaletá zkušenost, tým školených zaměstnanců a špičkové technologické zázemí. 

Zobrazit

Respilon

Výrobky RESPILON chrání lidské zdraví, zajišťují zdravý spánek, bezproblémové dýchání nebo také ochranu domova před nevítanými hosty v podobě alergenů, prachu, smogu, pylu, virů, bakterií, plísní nebo roztočů.

Zobrazit

Retap - Nanoaircleaner

Firma Retap je rodinná česká firma s tradicí 25 let. Původně se firma zabývala kovovýrobou, která později přešla ve výrobu kachlových kamen s vodními výměníky, elektrických kachlových akumulačních kamen, kachlových přímotopů a kachlových radiátorů. Všechny výrobky jsou realizované na zakázku z keramických kachlí vlastní výroby. V roce 2012 začala firma Retap spolupracovat s Technickou univerzitou v Liberci, katedrou nanotechnologií a uvedla na trh zcela nové výrobky na bázi nanotechnologií - nanočističky vzduchu Nanoaircleaner, které Vám nabízíme v našem e-shopu. Podrobné informace k čističkám vzduchu najdete u jednotlivých produktů.

Zobrazit

Rhinix

Rhinix je společnost, která se věnuje vývoji a výrobě produktu, který umožňuje lidem překonat alergickou rýmu, která oslabuje lidské tělo. Společnost Rhinix byla založena v srpnu 2011. Zakldatelem je Peter Sinkjaer Kenney, který vynalezl nosní filtr Rhinix. Při vývoji nosní bariéry Rhinix získal Peter dva bakalářské tituly, jeden v oboru lékařství a druhý v obchodní administrativě na Aarhuské univerzitě v Dánsku. 

Zobrazit

Smart Respiratory Products

Posláním Smart Respiratory Products se sídlem v Londýně je revoluce v managementu astmatu pomocí inteligentních a účinných produktů, které se snadno používají. Výzkumné a vývojové centrum bylo otevřeno v roce 2016 v Budapešti, kde se momentálně nachází i regionální kancelář, poblíž je výrobní závod. Operační středisko bylo otevřeno v roce 2017 v Imperial College London Innovation Hub a jeho nejmodernější zařízení jsou věnována inovativním podnikům v oblasti biologických věd. Distributorem SmartPeak Flow v České republice a na Slovensku je společnost OPA Group s.r.o.

Zobrazit

Spur

Ve SPUR a.s. běží naplno výroba materiálu SpurTex VS na lince vlastí výroby Spinline. Ten se využívá pro výrobu zdravotnických roušek. Již 8 let se firma SPUR zabývá výrobou nanomateriálů.

Zobrazit

StopBac

Výrobky značky StopBac vyrábí česká společnost ING MEDICAL s. r. o., která se orientuje na zdravotnické prostředky. Vznikla v roce 2004 a cílem společnosti je průmyslová výroba špičkových produktů pro zdravotnictví využívající nanotechnologie.

Zobrazit

Triola

Nano Medical je dceřiná společnost české firmy Triola s.r.o. a sídlí v Liberci. Za firmou stojí významná česká nanotechnoložka a spoluautorka desítek patentů a užitných vzorů Marcela Munzarová.

Zobrazit