Antibakteriální termoláhev LARQ, Granite White 500 ml - LARQ

2 990 Kč
Ihned k odeslání
ks

Díky patentované UV-C technologii lahev sama zničí 99, 9999 % biologických kontaminantů. Stačí stisknout tlačítko na víčku a za 60 vteřin je vaše voda i lahev panensky čistá. Nemusíte se bát, že na čištění zapomenete - lahev je natolik inteligentní, že se pravidelně po dvou hodinách opět vyčistí. Více

Výrobce: LARQKód produktu: L-WHITE-500 Doprava a platba

Udržitelnost životního prostředí je pro vás důležitým tématem a moderní technologie vaší vášní? Pak je antibakteriální termoláhev LARQ splněným snem! Jedná se o první samočistící láhev na světě, která navíc dokáže nápoje udržet chladné i teplé. Ano, čtete správně, už žádný nepříjemný zápach z opakovaně používané lahve, už žádné otravné vymývání několikrát denně.

Lámete si hlavu, jak je to možné? Díky patentované UV-C technologii lahev sama zničí 99, 9999 % biologických kontaminantů. Stačí stisknout tlačítko na víčku a za 60 vteřin je vaše voda i lahev panensky čistá. Nemusíte se bát, že na čištění zapomenete - lahev je natolik inteligentní, že se pravidelně po dvou hodinách opět vyčistí. A to tak tiše, že to ani nepostřehnete. Nebude vás tedy rušit například při pracovní poradě. Sami si můžete zvolit intenzitu čištění ve dvou programech - normálním a intenzivním. Tlačítko stisknete buď jednou, nebo dvakrát. Lahev dobíjíte přes USB kabel a v normálním režimu vydrží nabitá jeden až dva měsíce. Na nutnost dobití vás upozorní indikátor baterie. Pokud tlačítko podržíte 5 vteřin, lahev se přepne do cestovního módu a zablokuje tlačítko proti náhodnému stisknutí. Dokonalé, že?

Aby toho nebylo málo, láhev udrží nápoje chladné po dobu až 24 hodin a teplé až 12 hodin. Při využití pro slazené nápoje či kávu je vhodné láhev umýt ručně. Je vyrobena z nerezové oceli bez BPA. Její objem je 500 ml a váží necelých 400 gramů, snadno se vejde do každé kabelky a tašky, takže ji můžete celý den jednoduše nosit s sebou. Na vašem pracovním stole zabere jen minimum místa.

  • Antibakteriální UV-C LED
  • dobíjecí Li-Polymer baterie s výdrží cca. měsíc
  • micro USB
  • samočistící proces každé 2 hodiny

Hlídat si svůj pitný režim už nemůže být snazší. Je dostupná v pěti barevných provedeních, takže mezi nimi jistě najdete i svou oblíbenou barvu. Zkuste například decentní bílou. Ještě váháte s nákupem? Společnost LARQ věnuje z každé prodané lahve určité procento neziskovým organizacím, které se zasazují o vybudování udržitelných zdrojů vody po celém světě. Teď už váhat nemusíte. Vychutnejte si vodu křišťálově čistou během jedné minuty.

 

Rozměry:

  • výška 24,3 cm
  • průměr 6,8 cm
  • objem 500 ml
  • váha 380 g

Údržba

Při využití pro slazené nápoje či kávu je vhodné láhev umývat ručně.

Ocenění

Lahev byla oceněna prestižní cenou Red Dot Award 2019, která je každoročně udílena nejlepším designérským počinům.