Antivirový nákrčník R-SHIELD, Charity Jam, bílá - Respilon

940 Kč
Ihned k odeslání
ks
Respilon

Pokud se chcete chránit před smogem, alergeny, infekcemi a ještě k tomu vypadat skvěle, pak není jiná volba než nákrčník s integrovanou rouškou Respilon. Rouška obsahuje unikátní filtr tvořený z nanovláken a zajišťuje tak bezkonkurenční ochranu dýchacích cest během smogové situace, chřipkové epidemie nebo při zvýšeném výskytu pylů. S tímto nákrčníkem můžete zabránit až 99,9 % nebezpečných a vzduchem přenášených částic a mikroorganismů. Více

Kód produktu: RES_181 Doprava a platba

Tento speciální nákrčník z nanovláken zachytí 99,9 % všech nebezpečných vzdušných částic a mikroorganismů. Chrání uživatele před viry, smogem, alergeny, chřipkoubakteriemi, prachem, pylem, spory plísní a je perfektně prodyšný.

Prohlášení, že nákrčník spadá do kategorie "komunitní rouška" a byla naměřena filtrační účinnost FFP2 >>

Koupí této edice nákrčníku RESPILON přispějete na dobrou věc. Z každého prodaného šátku s tímto designem darujeme Charity Jam 20 Kč!

Aby byla zajištěna 100% ochrana, doporučujeme používat v kombinaci s nosním sprejem Nasaleze Allergy >> nebo Nasaleze Protect >>.

Skvělý a jedinečný design společně s elasticitou nákrčníku zajistí nejvyšší možné pohodlí při nošení. Nákrčník R-shield je vhodný na obličeje všech velikostí a tvarů. Aby byla zajištěna dobrá přilnavost kolem nosu, je nákrčník opatřen nosním klipem, který lze upravit dle potřeb každého nosu. V zadní části je nákrčník vybaven stahovací gumičkou, tudíž si můžete nákrčník upravit dle potřeb. Nákrčník je díky LYCRA materiálu velmi flexibilní a elastický a lze použít do města, na kolo, ranní běhání, závody, horskou turistiku, lyžování, rybaření a mnoho dalších aktivit. Speciální design zajišťuje, že šátek nemá žádné tlakové body a nezpůsobuje bolesti hlavy. 

— — — — — — — — — — — — — — — — 

K nákrčníku lze zakoupit pevné pouzdro na zip!

Pouzdro na nákrčník Respilon

Koupit stylové pouzdro na nákrčník Respilon >>

— — — — — — — — — — — — — — — — 

Filtr v nákrčníku je neměnný a je pratelný. Nákrčník tak můžete používat opakovaně. Perte zásadně v ruce a nechte volně uschnout. Nežehlit!

Rozměr všité nanovlákenné membrány: 23 cm šířka x 13 cm výška 

Rozměr nákrčníku: 24 cm šířka (48 cm po obvodu) x 33 cm výška

Bakterie a viry mají mimo tělo velmi krátkou životnost - v řádu minut až hodiny, pouze výjimečně a jen určité druhy mohou mimo hostitele přežít v řádu dnů (pokud se nedostanou do kontaktu s hostitelem uschnou). Zvýšená frekvence praní proto nezvyšuje účinnost. Po pěti pracích cyklech bylo naměřeno zkušebním ústavem snížení záchytu u nejmenších částic o necelých 5 %. Dlouhodobá účinnost neklesá pod 60 % záchytu.

Jak správně nákrčník nosit

Pro dosažení nejlepší možné ochrany se musí nákrčník dokonale přizpůsobit nosu a obličeji. To je zajištěno nastavitelnou sponou na nos, která zajišťuje, že veškerý inhalovaný vzduch prochází membránou nanovláken. Nehrozí tak nadechnutí vzduchu mimo masku, tudíž nehrozí žádné nebezpečí.

Návod k použití ke stažení zde >>

Technický list ke stažení v anglickém jazyce >>