Closca Mask v2, stylová rouška s pouzdrem, polární šedá - Closca

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

338 Kč
ks

Opakovaně použitelná a omyvatelná rouška. Roušku Closca můžete prát po 25 pracích cyklů ručně nebo v pračce podle standardů EU. Antivirová, antibakteriální a organická rouška. CO2 pure aplikovaný na masku a ochranné pouzdro chránící před viry, bakteriemi a znečišťujícími látkami. Vysoká prodyšnost (32pa/cm2). Zajištěná bezpečnost podle evropských norem CWA 17553: 2020 a certifikace společností Aitex, Eurofins a Oeko-Tex. Více

Výrobce: Closca Doprava a platba

Rouška jako symbol empatie a reflexe, nikoli jako módní doplněk... To je Closca...

Tato rouška ​​nabízí další ochranu pro vás a také pro životní prostředí. 

  • Opakovaně použitelná a omyvatelná rouška.
  • Roušku Closca můžete prát po 25 pracích cyklů ručně nebo v pračce podle standardů EU.
  • Antivirová, antibakteriální a organická rouška.
  • CO2 pure aplikovaný na masku a ochranné pouzdro chránící před viry, bakteriemi a znečišťujícími látkami.
  • Vysoká prodyšnost (32pa/cm2)
  • Zajištěná bezpečnost podle evropských norem CWA 17553: 2020 a certifikace společností Aitex, Eurofins a Oeko-Tex.

Ochranné pouzdro s CO2 pure udržuje vaši roušku v čistotě když jí zrovna nepoužíváte.

Velice pohodlná rouška!

Pevná přední část lépe padne na obličej a řemínek na zátylku se suchým zipem ve tvaru „T“ umožňuje regulovatelnou polohu a nezamotává se do vlasů

100% vyrobeno a certifikováno ve Španělsku.

Chraňte planetu snižováním CO2, NO2 a NOx až o 40% při nošení masky Closca.

Tato rouška ​​Closca, která byla zcela vytvořena, vyrobena a certifikována ve Španělsku, je revoluční maskou s úpravou CO2 pure.

CO2 pure je 100% přírodní minerální sloučenina, patentovaná a vyráběná v EU, složená z oxidů kovů, které tvoří základ její antimikrobiální síly. Kromě eliminace skleníkových plynů, jako jsou CO2, NOx a COv, eliminuje také viry na povrchu.

Rouška Closca byla testována a certifikována dvěma hlavními subjekty z hlediska ochranných textilních masek: AITEX pro Španělsko a EUROFINS pro Evropu. OEKO-TEX standard 100.

Upozornění: Hygienické masky (UNE 0065: 2020 nebo CWA 17553: 2020) jsou doporučovány ministerstvem zdravotnictví jako doplněk fyzických distančních a hygienických opatření v kontextu pandemie COVID-19. Rouška Closca je klasifikována jako opakovaně použitelná hygienická rouška ​​podle evropské legislativy CWA 17553: 2020, která byla testována, jak je uvedeno ve zprávách 2020TM4420 a AR-20-YL-004527-01 od laboratoří AITEX TEXTILE RESEARCH INSTITUTE a EUROFINS. TESTOVÁNÍ TEXTILI ŠPANĚLSKO S.L.

Rouška Closca není evropským nařízením EU / 2016/425 považována za OOP (osobní ochranné prostředky) ani za zdravotnický prostředek podle evropského nařízení EU / 2017/745. Rouška Closca by se neměla používat tam, kde je vyžadován OOP (osobní ochranný prostředek) nebo zdravotnický prostředek.

K použití roušky Closca pro děti musí docházet pod dohledem dospělé osoby. Certifikáty pro tento produkt platí podle evropské normy CWA 17553: 2020 pro děti starší 7 let.

Přečtěte si doporučení a pokyny pro použití vydané oficiálními orgány, jako jsou ty, které uvedlo ministerstvo Španělska a Světová zdravotnická organizace.