Nosní filtr (6ks) - Rhinix

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

414 Kč
ks
Rhinix

Otestujte si tu správnou velikost nosních filtrů Rhinix. V tomto balení najdete od každé velikosti jeden kus. Pokud jste unaveni kýcháním a svědícím nosem, vyzkoušejte nosní filtr RHINIX, který Vám zpříjemní váš den. Nosní filtry jsou navrženy tak, aby umožňovaly volné dýchání a chránily nos před pylem, vzdušnými alergeny, viry, bakteriemi a dalšími látkami, kterým neumožní přestup na nosní sliznici a následné spuštění nežádoucí reakce. Je to tak jednoduché. Více

Doprava a platba

Rhinix je malý filtr, který můžete umístit do nosních dírek, zabránit tím nasednutí pylových zrn na nosní sliznici a následnému spuštění alergické reakce.  Filtr se přizpůsobí nosním dírkám, takže ho po chvilce přestanete vnímat (jako byste nosili kontaktní čočky). Můžete jej nosit uvnitř nebo venku, při relaxaci i práci.

Velikosti dle nosních dírek

Nejvyšší účinnost zajistíte, pokud Rhinix začnete nosit ještě před prvními projevy alergických příznaků.

V klinických studiích více než polovina uživatelů Rhinix zaznamenala úplnou úlevu od kýchání a slzení očí.

Při nošení filtrů Rhinix můžete normálně dýchat i pusou při spuštění alergické reakce je to totiž právě nosní sliznice, přes kterou se dostávají spouštěče alergické reakce do těla.

Rhinix je schopen zablokovat nasednutí i jiných alergenů, než pouze pylových.

Rhinix můžete nosit denně, nebo při speciálních aktivitách (sekání trávy, procházce v parku - při všem, kde víte, že je pro vás vyšší riziko spuštění alergické reakce).

Rhinix neobsahuje žádné léky a nezpůsobuje ospalost, která je vedlejším účinkem mnoha antihistaminik.

Díky svému propracovanému designu je Rhinix pro vaše okolí jen minimálně viditelný, většina lidí si ho ani nevšimne.