Ochranné tekuté rukavice, 240 ml, s dávkovačem - Gloves In A Bottle

485 Kč
Ihned k odeslání
ks
Gloves In A Bottle

Ruce šetřící krém, který chrání a ošetřuje Vaše ruce před podrážděním, suchem a silnými prasklinami. Tento lehký, nemastný krém se okamžitě vstřebá a vaše pokožka pocítí okamžitou úlevu. Více

Kód produktu: 15670805 Doprava a platba

Ruce šetřící krém, který chrání a ošetřuje Vaše ruce před podrážděním, suchem a silnými prasklinami. Tento lehký, nemastný krém se okamžitě vstřebá a Vaše pokožka pocítí okamžitou úlevu.

Ideální pro

 • suchou
 • popraskanou kůži
 • ekzém
 • lupénku
 • dermatitidu

Používá se na

 • ruce
 • lokty
 • nohy
 • obličej
 • tělo

Používají ho

 • zdravotníci, sestry, chirurgové, dermatologové, zahradníci, stavebníci, umělci, mechanici, hasiči, policisté, učitelé, zubaři, veterináři, gymnasté a no...každý, kdo používá jejich ruce!

Rukavice v láhvi jsou ochranným krémem, který nejen zvlhčuje pokožku, ale především pomáhá její vnitřní obnově. Při používání těchto tekutých rukavic dochází k zadržování přírodních olejů a vlhkosti v hlubších částech pokožky, která se tak dokáže sama hojit, je jemná a vláčná.

Používání rukavic v láhvi „Gloves in a Bottle“ představuje úlevu od

 • suché a popraskané kůže
 • ekzému a psoriázy (lupénky)
 • popraskaných chodidel (přípravek vhodný pro diabetiky)

Používání rukavic v láhvi „Gloves in a Bottle“ chrání

 • při častém mytí rukou, zahradničení, úklidu, stavebních pracích
 • před dráždivými látkami doma i na pracovištiřed dezinfekčními prostředky a chirurgickými peelingy

Mechanismus účinku

Vnější ochranná vrstva kůže se skládá z odumřelých buněk. Tyto buňky musí zůstat hydratované, aby mohly vykonávat funkci ochrany hlubších vrstev kůže. Pokožka produkuje přírodní oleje, aby přirozená vlhkost pokožky neopouštěla vnější vrstvu pokožky. Tyto oleje také pomáhají udržovat dráždivé látky pryč od hlubších a jemnějších vrstev pokožky. Moderní život (časté mytí mýdlem a vystavení stále rostoucímu počtu chemikálií), drsné počasí a některé dráždivé látky mohou tyto přírodní oleje odstranit.

Co se stane, když je váš přírodní olej odstraněn?

Když jsou přírodní oleje odstraněny z vnější vrstvy pokožky, její vlastní vlhkost rychle opouští vnější vrstvu pokožky, což vede k suché, podrážděné nebo svědivé pokožce.

Hlubší vrstvy pokožky jsou navíc vystaveny řadě škodlivých každodenních látek, včetně mnoha kosmetických přípravků, detergentů, antibakteriálních mýdel, rozpouštědel, čisticích prostředků, zahradní chemie, nečistot a mastnot, latexových rukavic atd. Výsledkem je pokožka, která je sušší, podrážděnější nebo svědivější a náchylnější k prasknutí a dalšímu poškození.

Jak se Rukavice v láhvi -Gloves in a Bottle liší od ostatních krémů?

Zatímco konvenční zvlhčovače, krémy a pleťové krémy pokrývají pokožku ropnými látkami nebo látkami na bázi vosku, které mají tendenci ucpávat póry a potlačovat schopnost pokožky dýchat a potit se, rukavice v láhvi fungují tak, že pokožka přirozeně dýchá a potí se. Protože se substance doslova stává součástí vnější vrstvy pokožky, nevymyje se jako jiné krémy a pleťové vody, ale odlupuje se přirozeně společně s pokožkou. Pro trvalou ochranu aplikujte každých 4 - 6 hodin dle potřeby. Tato nová vnější vrstva pomáhá předcházet ztrátě přírodního oleje a vlhkosti, podporuje pružnost pokožky a zlepšuje celkovou schopnost pokožky chránit vnitřní vrstvy buněk pokožky. Přirozené zvlhčující účinky tekutých rukavic zanechají pokožku hebkou a pružnou!

Voděodolná ochrana

Rukavice v láhvi jsou voděodolné. Pro kontinuální ochranu stačí znovu aplikovat každých 4 až 6 hodin. 

Složení: Voda (čištěná), Dimetikon, Stearic Acid, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Stearyl Alcohol, Triethanolamin, Xanthan Gum, Hydroxypropyl Methylcellulose, VP/Eicosene Copolymer, Steareth 21, Phenoxyethanol (konzervační látka)

Hypoalergenní

Rukavice v láhvi jsou zcela 100% bez veškerých parabenů, ftalátů, triklosanu, laurylsulfátu sodného (SLS) / laurylsulfátu sodného (SLES), formaldehydu, toluenu, propylenglykolu, salicylátů, lepku, latexu, mléčných výrobků, pšenice, sóji, hrášku, kukuřice, živočišných produktů, přidané vůně, barviv, arašídů a všech ostatních ořechů.

Forma: Krém

Výrobce:

Gloves in a Bottle,Inc.

Montrose, PO BOX 615, California,USA