UV-C univerzální sterilizátor Mini Sun 1 - 59S

445 Kč
Ihned k odeslání
ks
59S

Dezinfekční přístroj s Oled displejem Mini Sun 1 je lehký a přenosný a lze snadno připojit do USB-A. Perfektní k osvětlení nebo dezinfekci notebooku. Dezinfikujte kdykoliv to potřebujete, i když jste na cestách! Dezinfikuje a eliminuje až 99,9% virů a bakterií. Není potřeba žádná voda ani chemikálie. Více

Kód produktu: MINISUN159S Doprava a platba

Režim osvětlení nebo dezinfekce

Přenosný strilizátor, který můžete vzít kamkoliv potřebujete. Strilizátor má ohebné rameno, čili si ho můžete libovolně nastavit. Možnost nastavení několika režimů. Ideální k dezinfekci notebooku, klávesnice, myši, mobílního telefonu, sklad, kalkulačky, autosedačky, ledničky apod.

Dezinfikuje a eliminuje až 99,9% virů a bakterií. Není potřeba žádná voda ani chemikálie.

UV-C univerzální sterilizátor Mini Sun 1 - 59S

 Proč sterilizátor 59S? 

59S je průkopníkem sterilizace pomocí LED diod. Používá technologii UV LED a ultrafialové světlo 260 nm až 280 nm, které fyzikálními prostředky přímo poškozuje DNA / RNA bakterie a viru, aby se dosáhlo rychlá, pohodlná a účinná dezinfekce. 59S vám přináší nový zdravý životní styl, chrání vaši bezpečnost a poskytuje pohodlí, jehož cílem je jednoduchá, cenově dostupná a příjemná dezinfekce. 

Jak funguje UV záření? Proč UV-C technologie? 

UVC se již 60 let běžně používá v sanitátorech a sterilizačních zařízeních v nemocnici. UVC LED světlo eliminuje téměř všechny bakterie a bakterie fyzickým zničením DNA a RNA. Existují bakterie odolné vůči teplu (virus "šílená kráva"), bakterie odolné vůči chladu (virus ptačí chřipky.) A různé choroboplodné zárodky, ale ne odolné vůči UV záření.

Hmotnost: 73 g
Vstupní rozhraní: USB-A
Rychlost vstupu: 5V = 1A
Velikost: 383x70,8x18mm
Použití: dezinfekce / osvětlení

Režim dezinfekce:

  • Počet LED: 5 ks
  • Životnost LED: > 5 000 h
  • Vlnová délka LED: 260-280 nm
  • Výkon: 5W

Režim osvětlení:

  • Počet LED: 12ks
  • Životnost LED: > 20 000 h
  • Výkon: 3W