Imutest

Imutest je předním britským dodavatelem sad pro testování alergií a potravinové intolerance, které lze provádět v soukromí vašeho domova.

Řada souprav Imutest pro domácí testování alergií je jediným klinicky ověřeným testem na alergii na imunoglobulin E (IgE), který je vhodný pro použití ve vaší vlastní domácnosti.

IgE je protilátka produkovaná imunitním systémem. Když máte alergii, váš imunitní systém produkuje protilátky, aby bojoval proti vnímané hrozbě, a uvolňuje chemické látky, které u vás vyvolávají alergickou reakci.

Tyto snadno použitelné testovací soupravy pro testování vpichem prstu poskytují rychlé výsledky v pohodlí vašeho domova. Podle našich 6 jednoduchých kroků můžete potvrdit, zda máte alergii na vzdušné alergeny, mléko, vejce a kočky, již za 30 minut.

Všechny soupravy Imutest pro testování alergií jsou vhodné pro vyšetření dětí i dospělých (tj. soupravy pro testování alergií na mléko, vejce, vzdušné alergeny, roztoče a kočky). Jediná souprava, která není vhodná pro děti do 6 let, je souprava Allergy Check Kit.

Každý test poskytuje bezpečné a spolehlivé výsledky se stejnou úrovní přesnosti jako nemocniční laboratoř a všechny výrobky Imutest jsou opatřeny značkou CE, která potvrzuje, že byly nezávisle posouzeny certifikovaným notifikovaným orgánem EU.

Přísné testování výrobků potvrzuje celkovou přesnost vyšší než 90 % s vynikající korelací přes 90 % pro pozitivní i negativní výsledky. Údaje z testů jsou k dispozici na vyžádání.