Earfoams Sleeep 2.0, náhradní polštářky ke špuntům do uší, velké, 8 ks - Flare

279 Kč
Ihned k odeslání
ks

Náhradní polštářky pro novou řadu špuntů do uší Flare Sleeep. Po rozsáhlém testování a zpětné vazbě od zákazníků byl zjednodušen rozsah velikostí na standardní a velkou. Ve společnosti Flare jsou přesvědčení, že jejich přepracované koncovky budou vyhovovat všem uživatelům. Více

Výrobce: FlareKód produktu: 5967/VEL2 Doprava a platba

Náhradní polštářky pro novou řadu špuntů do uší Flare Sleeep. Po rozsáhlém testování a zpětné vazbě od zákazníků byl zjednodušen rozsah velikostí na standardní a velkou. Ve společnosti Flare jsou přesvědčení, že jejich přepracované koncovky budou vyhovovat všem uživatelům. 

  • standardní a velká velikost
  • hypoalergenní
  • dokonale blokují malé mezery

Podívat se na špunty na spaní

Tvar

Tyto sférické hypoalergenní polštářky dokonale blokují malé mezery v uchu ve srovnání s tradičními kuželovitými špunty do uší.

Kompatibilita

Earfoams jsou navrženy pro použití s nejnovějšími modely špuntů do uší od společnosti Flare. Jedná se o Flare Sleeep® Čiré, Flare Sleeep® Čiré Dual, Flare Sleeep® Aluminium 2.0 Dual, Flare Sleeep® Pro Titanium 2.0 Dual. Při nasazování koncovek se vždy ujistěte, že mezi spodní částí polštářku a stopkou není žádná mezera. Díky tomu budou mít špunty lepší a bezpečnější těsnění, když si je dáte do uší.

Polštářky neobsahují latex.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství, Náhradní polštářky na špunty do uší
Druh: Náhradní polštářky
Materiál: Paměťová pěna, Pevný silikon
Rozměry (průměr): Standardní 11mm, velké 12mm
Země původu: Anglie
Certifikace: BS EN 352-2-2002