Čistící přípravek proti alergenům, HomeCleanse - Bio-Life

569 Kč
Na objednání Sledovat dostupnost
Bio-Life

Čisticí přípravek Home Cleanse je určený k odstranění roztočových, zvířecích, plísňových a pylových alergenů z lůžkovin, matrací, čalouněného nábytku, koberců a pelíšků domácích zvířat, čímž pomáhá předcházet alergickým reakcím u lidí. Aktivní čistící látky obsažené v přípravku společně s přírodními anti alergeny (olej z eukalyptu) obalí a zneutralizují roztočové, pylové, plísňové a zvířecí alergeny. Dojde k narušení buněčné struktury alergenu, který se následně stává pro alergiky neškodným. Více

Kód produktu: A7005 Doprava a platba

Odstraňuje zvířecí, roztočové, pylové a plísňové alergeny z matrací, koberců a čalounění 

Čisticí přípravek Home Cleanse je určený k odstranění roztočových, zvířecích, plísňových a pylových alergenů z lůžkovin, matrací, čalouněného nábytku, koberců a pelíšků domácích zvířat, čímž pomáhá předcházet alergickým reakcím u lidí.

Jak funguje

Aktivní čistící látky obsažené v přípravku společně s přírodními anti alergeny (olej z eukalyptu) obalí a zneutralizují roztočové, pylové, plísňové a zvířecí alergeny. Dojde k narušení buněčné struktury alergenu, který se následně stává pro alergiky neškodným.

Použití

  • Před použitím lahvičku dobře protřepejte.
  • 1× měsíčně aplikujte 4 střiky na 1 m2 povrchu čištěné plochy z výšky cca 0,5 m.
  • Ošetřený povrch nechte 2–3 hodiny uschnout a poté ho vysajte vysavačem.

Při pylové alergii v období pylové sezóny zvyšte dávkování na 1× týdně. Vyskytuje-li se v domácnosti domácí zvíře či ptactvo, doporučuje se souběžné použití přípravku PetalCleanse Cat na kočky, ptáky a jiná drobná domácí zvířata či PetalCleanse Dog na psy. 

Objem přípravku

  • 350 ml

Složení přípravku

Aqua, PPG-26 Buteth-26 PEG-40 Hydrogenated caster oil (Phytokeratin), Eucalyptus globulus leaf oil, Benzyl benzoate, Quarternium-26, Quarternium-22, Canaga odorata.